Prześcieradła włókninowe i pościele

Prześcieradła medyczne i pościele medyczne to jednorazowe, lekkie i higieniczne produkty ochronne. W tej kategorii można znaleźć pościele i prześcieradła wykonane z trwałej i estetycznej włókniny. Są to produkty jednorazowego użytku, które zapewniają komfort pacjentom i ułatwiają utrzymanie higienicznej czystości w placówkach medycznych.

Prześcieradła medyczne włókninowe – zastosowanie

Prześcieradła włókninowe mają za zadanie zabezpieczyć bezpośredni kontakt skóry pacjenta z powierzchnią łóżka. Najczęściej stosuje się je po dokładnej dezynfekcji kozetki lekarskiej, fotela zabiegowego lub łóżka w szpitalu. Następnie – w zależności od potrzeb, stosuje się podkłady chłonne i profesjonalne prześcieradła medyczne. Włóknina, z której wyprodukowane są prześcieradła niesterylne, jest oddychająca i miła w dotyku. Pozwala również na swobodną cyrkulację powietrza, dzięki czemu chroni przed przegrzaniem i oparzeniami. Oferujemy następujące rozmiary:

  • 240/160 cm
  • 200/80 cm
  • 160/90 cm

Prześcieradła medyczne włókninowe występują w tradycyjnej zielonej barwie – kolorze kojarzonym z profesjonalnymi placówkami medycznymi.

Pościele medyczne – gdzie znajdą zastosowanie?

Pościele medyczne to jednorazowe akcesoria higieniczne, które pomagają w zachowaniu wysokiej higieny i czystości w szpitalach, prywatnych placówkach medycznych itp. Pościel medyczna to produkt jednorazowego użytku. Jedna zmiana pościeli zawiera poszwę na poduszkę, poszwę na kołdrę/koc i jednorazowe prześcieradło włókninowe. Pościele, które oferuje nasza hurtownia medyczna występują w najpopularniejszym rozmiarze 240/160 cm. Poszwy i poszewki są trwałe i solidne. Pomagają w utrzymaniu higieny i czystości na oddziałach szpitalnych. Artykuły medyczne takie, jak pościele i prześcieradła jednorazowe zwiększają komfort pacjentów i upraszczają pracę personelu.

W innych kategoriach naszego sklepu można znaleźć również podkłady celulozowe, serwety stomatologiczne, podkłady w rolkach, podkłady medyczne na łóżko i wiele innych, profesjonalnych produktów medycznych, niezbędnych do utrzymania wysokiego poziomu higieny.

Cena

Etykiety

Pokaż wyniki (6)
Prześcieradła włókninowe i pościele
Widok:
Dostępność:
Na stronie:
Sortuj po: