Prześcieradła włókninowe i pościele

Prześcieradła medyczne i pościele medyczne to jednorazowe, lekkie i higieniczne produkty ochronne. W tej kategorii można znaleźć pościele i prześcieradła wykonane z trwałej i estetycznej włókniny. Są to produkty jednorazowego użytku, które zapewniają komfort pacjentom i ułatwiają utrzymanie higienicznej czystości w placówkach medycznych.

Prześcieradła medyczne włókninowe – zastosowanie

Prześcieradła włókninowe mają za zadanie zabezpieczyć bezpośredni kontakt skóry pacjenta z powierzchnią łóżka. Najczęściej stosuje się je po dokładnej dezynfekcji kozetki lekarskiej, fotela zabiegowego lub łóżka w szpitalu. Następnie – w zależności od potrzeb, stosuje się podkłady chłonne i profesjonalne prześcieradła medyczne. Włóknina, z której wyprodukowane są prześcieradła niesterylne, jest oddychająca i miła w dotyku. Pozwala również na swobodną cyrkulację powietrza, dzięki czemu chroni przed przegrzaniem i oparzeniami. Oferujemy następujące rozmiary:

  • 240/160 cm
  • 200/80 cm
  • 160/90 cm

Prześcieradła medyczne włókninowe występują w tradycyjnej zielonej barwie – kolorze kojarzonym z profesjonalnymi placówkami medycznymi.

Pościele medyczne – gdzie znajdą zastosowanie?

Pościele medyczne to jednorazowe akcesoria higieniczne, które pomagają w zachowaniu wysokiej higieny i czystości w szpitalach, prywatnych placówkach medycznych itp. Pościel medyczna to produkt jednorazowego użytku. Jedna zmiana pościeli zawiera poszwę na poduszkę, poszwę na kołdrę/koc i jednorazowe prześcieradło włókninowe. Pościele, które oferuje nasza hurtownia medyczna występują w najpopularniejszym rozmiarze 240/160 cm. Poszwy i poszewki są trwałe i solidne. Pomagają w utrzymaniu higieny i czystości na oddziałach szpitalnych. Artykuły medyczne takie, jak pościele i prześcieradła jednorazowe zwiększają komfort pacjentów i upraszczają pracę personelu.

W innych kategoriach naszego sklepu można znaleźć również podkłady celulozowe, serwety stomatologiczne, podkłady w rolkach, podkłady medyczne na łóżko i wiele innych, profesjonalnych produktów medycznych, niezbędnych do utrzymania wysokiego poziomu higieny.

Jednorazowa pościel medyczna 

Dostępna w naszej ofercie jednorazowa pościel medyczna została wykonana z włókniny polipropylenowej bądź SMS/SMMS. To produkt niejałowy, niezbędny w placówkach medycznych – szpitalach, placówkach opiekuńczych oraz gabinetach zabiegowych. 

Prześcieradło jednorazowe umożliwia zapewnienie odpowiedniego poziomu higieny. W gabinetach lekarskich codziennie pojawia się wieje pacjentów, którym nierzadko towarzyszą różne choroby – aby ich nie rozprzestrzeniać, konieczne jest zapewnienie sterylnych warunków poprzez wykorzystanie medycznej pościeli. To rozwiązanie niezwykle wygodne, gdyż po wizycie wystarczy wymienić zużyte prześcieradło jednorazowe i położyć na jego miejsce nowe.

Prezentowana przez naszą hurtownię medyczną jednorazowa pościel szpitalna sprawdza się idealnie, chroniąc zarówno pacjentów, jak i sprzęt medyczny oraz łóżka. Wyróżnia się dużą chłonnością, dzięki czemu stanowi ona zabezpieczenie przed wydzielinami, wilgocią oraz kurzem. Prześcieradło pooperacyjne stanowi doskonałe rozwiązanie, by zapewnić pacjentowi odpowiednie warunki higieniczne i bezpieczeństwo podczas przebywania w placówce medycznej. 

Zielone prześcieradło medyczne 

W naszym asortymencie prezentujemy prześcieradło jednorazowe w kolorze zielonym. Produkt dostępny jest w różnych wymiarach, dzięki czemu możliwy jest wybór wyrobu dopasowanego do indywidualnych wymagań. Ponadto, prześcieradło jednorazowe dostępne w naszej ofercie charakteryzuje się wysoką odpornością na rozciąganie i przedarcia. Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem!

Cena
Pokaż wyniki (16)
Prześcieradła włókninowe i pościele
Widok:
Dostępność:
Na stronie:
Sortuj po: