Uwaga, w dniu 2022-12-07 od godziny 21:30 do godziny 23:00 planujemy przerwę serwisową.

Podkłady celulozowe podfoliowane

Podkłady celulozowe podfoliowane z tej kategorii to szeroki wybór różnorodnych rozmiarów i kolorów dedykowanych do użytku profesjonalnego. To trwałe, wysokiej jakości akcesoria higieniczne, które zapewniają personelowi medycznemu i pacjentom najwyższy komfort, czystość i idealne warunki higieniczne.

Serwety stomatologiczne

Serwety stomatologiczne to mniejsze podkłady celulozowe, podfoliowane, które umieszcza się na szyi pacjenta podczas zabiegów stomatologicznych i chirurgicznych. Serwety Weber, które oferuje nasza hurtownia medyczna, dostępne są w uniwersalnych wymiarach: 33/48 cm i kilku atrakcyjnych wersjach kolorystycznych.

Podkłady ochronne higieniczne

Podkłady ochronne higieniczne do gabinetu lekarskiego to obowiązkowe uzupełnienie pozostałych akcesoriów higienicznych. Oferujemy profesjonalne podkłady Weber w rozmiarach:

  •  51/50 cm

  • 51/80 cm

Są to podkłady chłonne i oddychające. Przepuszczają powietrze i zapewniają wysoki stopień ochrony przed zabrudzeniem, wilgocią i zanieczyszczeniem. Dostępne są w rolkach - pojedynczo i zbiorczo w kartonie. Rolki mają opcjonalnie  po 50 lub 80 sztuk podkładów higienicznych.

Prześcieradła wzmocnione

Ochronne podkłady medyczne na łóżko i fotel pacjenta mogą stanowić prześcieradła medyczne z tej kategorii. To produkty, które są lekkie, ale bardzo trwałe. Zwiększają komfort pacjenta podczas zabiegów i badań lekarskich, a także zabezpieczają powierzchnię przed bezpośrednim kontaktem z odzieżą i skórą. Prześcieradła medyczne - wzmocnione z tej kategorii występują w popularnych rozmiarach:

  • 80/210 cm

  • 70/180 cm

Zachęcamy do sprawdzenia pozostałych artykułów medycznych z innych kategorii, dzięki którym w jednym miejscu – szybko i łatwo można kompleksowo wyposażyć każdą placówkę medyczną – prywatny gabinet, przychodnię, czy szpital.

Podkłady podfoliowane - zastosowanie 

Podkłady podfoliowane są to wyroby jednorazowe pozwalające na zapewnienie wysokiego poziomu higieny. Znajdują one swe zastosowanie w:

  • gabinetach lekarskich,
  • salonach kosmetycznych i fryzjerskich,
  • studiach tatuażu czy piercingu,
  • siłowaniach i fitness klubach,
  • obiektach turystycznych – hotelach oraz pensjonatach.

Produkty dostępne w naszej ofercie pozwalają na ochronę każdego rodzaju powierzchni. Podkłady podfoliowane sprawdzają się jako zabezpieczenie fotela medycznego czy łóżka szpitalnego przed zamoczeniem, zabrudzeniem, jak i przenoszeniem drobnoustrojów. Ponadto, w salonach kosmetycznych służą do osłony stolików do manicure, podnóżka czy zagłówka fotela, a w zakładach fryzjerskich – zapewniają ochronę odzieży oraz sprzętu. Podkłady podfoliowane mogą stanowić również element wyposażenia siłowni – przykładowo, gwarantują doskonałą izolację między osobą ćwiczącą a wypożyczoną matą do ćwiczeń. 

Elementem wyposażenia niezbędnym w gabinetach medycznych, jak i kosmetycznych, są również serwety stomatologiczne. Cechują się one wysoką chłonnością oraz miękkością, dzięki czemu zapewniają nie tylko wysoki poziom higieny, ale również komfort dla pacjenta. 

Cena

Pokaż wyniki (21)
Podkłady celulozowe podfoliowane
Widok:
Dostępność:
Na stronie:
Sortuj po: