Podkłady celulozowe podfoliowane

Podkłady celulozowe podfoliowane z tej kategorii to szeroki wybór różnorodnych rozmiarów i kolorów dedykowanych do użytku profesjonalnego. To trwałe, wysokiej jakości akcesoria higieniczne, które zapewniają personelowi medycznemu i pacjentom najwyższy komfort, czystość i idealne warunki higieniczne.

Serwety stomatologiczne

Serwety stomatologiczne to mniejsze podkłady celulozowe, podfoliowane, które umieszcza się na szyi pacjenta podczas zabiegów stomatologicznych i chirurgicznych. Serwety Weber, które oferuje nasza hurtownia medyczna, dostępne są w uniwersalnych wymiarach: 33/48 cm i kilku atrakcyjnych wersjach kolorystycznych.

Podkłady ochronne higieniczne

Podkłady ochronne higieniczne do gabinetu lekarskiego to obowiązkowe uzupełnienie pozostałych akcesoriów higienicznych. Oferujemy profesjonalne podkłady Weber w rozmiarach:

  •  51/50 cm

  • 51/80 cm

Są to podkłady chłonne i oddychające. Przepuszczają powietrze i zapewniają wysoki stopień ochrony przed zabrudzeniem, wilgocią i zanieczyszczeniem. Dostępne są w rolkach - pojedynczo i zbiorczo w kartonie. Rolki mają opcjonalnie  po 50 lub 80 sztuk podkładów higienicznych.

Prześcieradła wzmocnione

Ochronne podkłady medyczne na łóżko i fotel pacjenta mogą stanowić prześcieradła medyczne z tej kategorii. To produkty, które są lekkie, ale bardzo trwałe. Zwiększają komfort pacjenta podczas zabiegów i badań lekarskich, a także zabezpieczają powierzchnię przed bezpośrednim kontaktem z odzieżą i skórą. Prześcieradła medyczne - wzmocnione z tej kategorii występują w popularnych rozmiarach:

  • 80/210 cm

  • 70/180 cm

Zachęcamy do sprawdzenia pozostałych artykułów medycznych z innych kategorii, dzięki którym w jednym miejscu – szybko i łatwo można kompleksowo wyposażyć każdą placówkę medyczną – prywatny gabinet, przychodnię, czy szpital.

Podkłady podfoliowane - zastosowanie 

Podkłady podfoliowane są to wyroby jednorazowe pozwalające na zapewnienie wysokiego poziomu higieny. Znajdują one swe zastosowanie w:

  • gabinetach lekarskich,
  • salonach kosmetycznych i fryzjerskich,
  • studiach tatuażu czy piercingu,
  • siłowaniach i fitness klubach,
  • obiektach turystycznych – hotelach oraz pensjonatach.

Produkty dostępne w naszej ofercie pozwalają na ochronę każdego rodzaju powierzchni. Podkłady podfoliowane sprawdzają się jako zabezpieczenie fotela medycznego czy łóżka szpitalnego przed zamoczeniem, zabrudzeniem, jak i przenoszeniem drobnoustrojów. Ponadto, w salonach kosmetycznych służą do osłony stolików do manicure, podnóżka czy zagłówka fotela, a w zakładach fryzjerskich – zapewniają ochronę odzieży oraz sprzętu. Podkłady podfoliowane mogą stanowić również element wyposażenia siłowni – przykładowo, gwarantują doskonałą izolację między osobą ćwiczącą a wypożyczoną matą do ćwiczeń. 

Elementem wyposażenia niezbędnym w gabinetach medycznych, jak i kosmetycznych, są również serwety stomatologiczne. Cechują się one wysoką chłonnością oraz miękkością, dzięki czemu zapewniają nie tylko wysoki poziom higieny, ale również komfort dla pacjenta. 

Hurtownia medyczna Mercant prezentuje w swej ofercie nieprzemakalne produkty, takie jak serweta nieprzemakalna bibułowo foliowa czy podkład medyczny podfoliowany 3-warstwowy Practical Comfort, pochodzące od zaufanych producentów. Są one niezastąpione nie tylko w placówkach medycznych, ale również salonach kosmetycznych czy tatuażu, przychodniach weterynaryjnych, podczas opieki nad osobami z niepełnosprawnościami oraz starszymi, a także w trakcie opieki nad niemowlęciem. Co więcej, nieprzemakalne serwety i podkłady występują w różnych kolorach, co pozwala na ich dopasowanie do wystroju gabinetu. Na stronie znajduje się również prześcieradło wzmocnione chłonne Abri-Bed Light Abena. Zachęcamy do zapoznania się z naszym asortymentem!

Cena
Pokaż wyniki (23)
Podkłady celulozowe podfoliowane
Widok:
Dostępność:
Na stronie:
Sortuj po: