Podkłady celulozowe podfoliowane

Podkłady celulozowe podfoliowane z tej kategorii to szeroki wybór różnorodnych rozmiarów i kolorów dedykowanych do użytku profesjonalnego. To trwałe, wysokiej jakości akcesoria higieniczne, które zapewniają personelowi medycznemu i pacjentom najwyższy komfort, czystość i idealne warunki higieniczne.

Serwety stomatologiczne

Serwety stomatologiczne to mniejsze podkłady celulozowe, podfoliowane, które umieszcza się na szyi pacjenta podczas zabiegów stomatologicznych i chirurgicznych. Serwety Weber, które oferuje nasza hurtownia medyczna, dostępne są w uniwersalnych wymiarach: 33/48 cm i kilku atrakcyjnych wersjach kolorystycznych.

Podkłady ochronne higieniczne

Podkłady ochronne higieniczne do gabinetu lekarskiego to obowiązkowe uzupełnienie pozostałych akcesoriów higienicznych. Oferujemy profesjonalne podkłady Weber w rozmiarach:

  •  51/50 cm

  • 51/80 cm

Są to podkłady chłonne i oddychające. Przepuszczają powietrze i zapewniają wysoki stopień ochrony przed zabrudzeniem, wilgocią i zanieczyszczeniem. Dostępne są w rolkach - pojedynczo i zbiorczo w kartonie. Rolki mają opcjonalnie  po 50 lub 80 sztuk podkładów higienicznych.

Prześcieradła wzmocnione

Ochronne podkłady medyczne na łóżko i fotel pacjenta mogą stanowić prześcieradła medyczne z tej kategorii. To produkty, które są lekkie, ale bardzo trwałe. Zwiększają komfort pacjenta podczas zabiegów i badań lekarskich, a także zabezpieczają powierzchnię przed bezpośrednim kontaktem z odzieżą i skórą. Prześcieradła medyczne - wzmocnione z tej kategorii występują w popularnych rozmiarach:

  • 80/210 cm

  • 70/180 cm

Zachęcamy do sprawdzenia pozostałych artykułów medycznych z innych kategorii, dzięki którym w jednym miejscu – szybko i łatwo można kompleksowo wyposażyć każdą placówkę medyczną – prywatny gabinet, przychodnię, czy szpital.

Cena

Pokaż wyniki (20)
Podkłady celulozowe podfoliowane
Widok:
Dostępność:
Na stronie:
Sortuj po: