Szwy chirurgiczne niewchłanialne

Widniejące w asortymencie naszej hurtowni medycznej szwy nierozpuszczalne pozwalają na trwałe, a także stabilne połączenie tkanki. W zależności od potrzeb i specyfiki zaszycia dostępne są one w różnych grubościach, przy jednoczesnym zachowaniu przystępnej ceny. 

Niewchłanialne szwy chirurgiczne - zastosowanie 

Hurtownia medyczna Mercant sprzedaje wysokiej jakości nici chirurgiczne niewchłanialne, a w tym między innymi nici Dafilon. Ich cechą charakterystyczną jest duża giętkość, gładka powierzchnia niepodrażniająca tkanki, a także przyjazny dla organizmu materiał, z którego są one wykonane. Dzięki tym cechom niewchłanialne nici syntetyczne wykorzystywane są w trakcie:

  • zabiegów z zakresu chirurgii plastycznej, 
  • chirurgicznych zabiegów rekonstrukcyjnych,
  • zszywania skóry - zarówno tkanek podskórnych, jak i wierzchnich warstw,
  • zabiegów z zakresu mikrochirurgii oraz chirurgii okulistycznej. 

Oferowane przez na nici chirurgiczne, w zależności od rodzaju, dedykowane są dla konkretnego typu igły. Wyszczególnione zostało to w specyfikacjach każdego produktu, z którymi zachęcamy się zapoznać przed złożeniem zamówienia. 

Wysokiej jakości szwy niewchłanialne 

Nici chirurgiczne niewchłanialne sasz Braun wykonane są z wysokiej jakości syntetycznego materiału, w składzie którego znajduje się poliamid. Jako hurtownia medyczna oferujemy je w wielu rodzajach. Wykonane nimi szwy nierozpuszczalne są trwałe i stabilnie podtrzymują zszytą tkankę.  W przypadku ewentualnych pytań na temat tego produktu zachęcamy do skontaktowania się z nami. 

Wśród sprzedawanych przez nas artykułów medycznych, oprócz nici Dafilon, znalazły się również specjalistyczne narzędzia chirurgiczne, takie jak haki, nożyczki, staplery, kleszcze i wiele innych. 
 

Cena
Pokaż wyniki (107)
Szwy chirurgiczne niewchłanialne
Widok:
Dostępność:
Na stronie:
Sortuj po: