Ginekologia

Hurtownia ginekologiczna Mercant to miejsce, gdzie klienci znajdą wysokiej jakości akcesoria ginekologiczne, papier do USG, spódniczki ginekologiczne, szczoteczki cytologiczne, a także wzierniki ginekologiczne. Nasz sklep ginekologiczny zadbał o to, aby produkty te pochodziły od sprawdzonych producentów i były dostępne w atrakcyjnych cenach

Wysokiej jakości akcesoria ginekologiczne 

Wysokiej jakości, jałowe, jednorazowe akcesoria ginekologiczne stanowią podstawowe wyposażenie każdego gabinetu, gdzie wykonuje się rutynowe, czy też specjalistyczne badania układu rozrodczego. Nasza hurtownia ginekologiczna w swoim asortymencie ma do zaoferowania w tej kategorii między innymi:

  • papier do USG - wysokiej jakości materiał pozwala na wydruk wyraźnych zdjęć o wysokim kontraście, 
  • spódniczki ginekologiczne - obecne w gabinecie jednorazowe spódniczki ginekologiczne znacznie podnoszą komfort pacjentek podczas badań. Mają one uniwersalny rozmiar, a dzięki gumce łatwo się je zakłada, 
  • szczoteczki cytologiczne - pozwalają na pobranie wymazu z części szyjki macicy. Dostępne w one w opakowaniach nawet do 50 sztuk, 
  • wzierniki dopochwowe - tego typu jednorazowe artykuły medyczne dostępne są w kilku rozmiarach (XXS, XS, S, M, L). 

Jako hurtownia medyczna Mercant zadbaliśmy o wysoką jakość oferowanych przez nas akcesoriów. Odwiedzając naszą hurtownię ginekologiczną w kompleksowy sposób można wyposażyć swój gabinet, a także uzupełnić swoje zapasy, np.: żelu do USG, osłonek do głowic USG, czy też utrwalaczy do badań cytologicznych. 

Jeżeli w trakcie składania zamówienia w naszym sklepie ginekologicznym pojawiły się jakieś pytania, to zachęcamy do kontaktowania się z nami. Nasi specjaliści udzielą wyczerpującej odpowiedzi na każde zapytanie. 

Podstawowe narzędzia ginekologiczne 

Gabinet ginekologiczny to miejsce, które powinno gwarantować pełne bezpieczeństwo oraz komfort pacjentów. Nasza hurtownia ze sprzętem ginekologicznym doskonale to rozumie, dlatego oferujemy instrumenty medyczne wykonane z najwyższej jakości materiałów i z przywiązaniem uwagi do detali. Jakich narzędzi używa ginekolog? Niektóre w nich są wręcz niezbędne do prawidłowego przeprowadzenia badania.

Jednym z najważniejszych narzędzi jest wziernik ginekologiczny. To instrument medyczny złożony z połączonych zawleczką łyżek, za pomocą których lekarz ginekolog odchyla tylną i przednią ścianę pochwy. W naszej ofercie dostępne są sterylne narzędzia ginekologiczne w różnych rozmiarach, co pozwoli do dopasowania wariantu do indywidualnego pacjenta – a to znacząco wpłynie na komfort badania. 

W gabinecie ginekologicznym wykonuje się wiele badań, a jednym z nich jest cytologia ginekologiczna. Pozwala ona na wykrycie wczesnej postaci raka szyjki macicy, który znajduje się w przedklinicznym stadium. Wykorzystywane są wtedy szczoteczki cytologiczne z końcówką typu miotełka, które stanowią narzędzie do pobierania wymazu z kanału szyjki macicy, jej komórek i trefy transformacji. 

Niezbędne akcesoria ginekologiczne

Nasza hurtownia ze sprzętem ginekologicznym oferuje nie tylko sterylne narzędzia ginekologiczne, ale również niezbędne akcesoria. W naszym asortymencie znajdują się żele do USG, które wykorzystywane są do badań ultrasonograficznych – gwarantują one skuteczność działania, jak i brak negatywnego wpływu na żywotność głowicy ultrasonograficznej. 

Paski wskaźnikowe pH to kolejny element wręcz niezbędny do przeprowadzenia badań ginekologicznych. Pozwalają one na określenie pH pochwy. Prezentowane przez nas produkty są szczelnie zapakowane – opakowania posiadają po 100 sztuk pasków. Oprócz tego, aby badanie pod mikroskopem było możliwe, niezbędne są szkiełka podstawowe. To prostokątne szklane płytki, na których umieszcza się obserwowany materiał. 

Pamiętamy również, że komfort pacjenta jest jedną z kluczowych kwestii podczas wizyty w gabinecie ginekologicznym. Z tego powodu oferujemy jednorazowe spódniczki ginekologiczne, które pozwalają pacjentom poczuć się pewniej. Posiadają one gumkę w pasie, dzięki czemu są wygodne w noszeniu. Dodatkowo, spódniczki zostały wykonane z włókniny o odpowiedniej grubości, co sprawia, że nie są prześwitujące.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Cena
Pokaż wyniki (57)
Ginekologia
Widok:
Dostępność:
Na stronie:
Sortuj po: