Gaza jałowa opatrunkowa

Specjalistyczne materiały opatrunkowe od teraz znajdziesz w internetowej hurtowni medycznej Mercant. Na każdym kroku staramy się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom naszych klientów, przygotowując wyjątkową ofertę. W naszym nowym katalogu możesz zamówić gazy jałowe w kilku różnych odsłonach. Wysokiej jakości gaza opatrunkowa posłuży do opatrywania ran powstałych na skutek urazu czy zabiegu chirurgicznego. Zamów już teraz profesjonalne gazy jałowe i zadbaj o zaopatrzenie placówki medycznej.

Gazy opatrunkowe

Dostępna w sklepie medycznym Mercant gaza opatrunkowa cechuje się doskonałym wykonaniem i dużą odpornością na działanie czynników zewnętrznych, co więcej – wykazuje świetne właściwości absorpcyjne. Dodatkowo może zostać poddana procesowi sterylizacji. Gaza jałowa i gaza niejałowa nie posiada na powierzchni luźnych włókien, które bardzo często wywołują pewien dyskomfort. 

Gaza jałowa – rozmiary dostępne w Mercant są wskazane w opisie każdego produktu. Przed zakupem należy zwrócić również uwagę na nitkowatość wybranego wariantu.

Gaza jałowa a niejałowa

Gaza jałowa a niejałowa – różnice między wskazanymi wyrobami medycznymi są niemal niewidoczne. Gaza jałowa jest przeznaczona do użytku na polach operacyjnych i w gabinetach lekarskich, tym samym może posłużyć zarówno do opatrywania ran, jak i tamowania krwotoków czy wchłaniania płynów. Gaza niejałowa wykorzystywana jest natomiast do celów higieniczno-gospodarczych. W razie pytań zachęcamy do kontaktu drogą mailową bądź telefoniczną.

Cena

Pokaż wyniki (5)
Gaza
Widok:
Dostępność:
Na stronie:
Sortuj po: