Igły do przemywań TOP

Widniejące w tej kategorii igły do przemywań kieszeni dziąsłowych, a także kanałów korzeniowych dostępne są o różnych średnicach. Dzięki zaokrąglonej końcówce minimalizują one ryzyko naruszenia tkanki, a co za tym idzie zapewniają bezpieczeństwo podczas używania. Hurtownia medyczna Mercant oferuje igły Top do przemywań w atrakcyjnej cenie.

Specjalistyczne igły do przemywań 

Igły tępe do przemywań Top, dzięki swojemu kształtowi, umożliwiają dokładne oczyszczenie kanału, a także kieszeni dziąsłowych. Są one wyprodukowane ze specjalnego materiału, dzięki któremu z łatwością da się przepłukać nawet trudno dostępne miejsca, do których z pewnością zaliczają się kanały korzeniowe. Igły specjalistyczne Top do przemywań są przeznaczone do jednorazowego użytku i zakupić można je w pojemnych opakowaniach, gdzie mieści się nawet po 100 sztuk.

Artykuły medyczne, które można nabyć w przystępnej cenie w hurtowni Mercant, to również wysokiej jakości:

Igły do przemywań kieszeni dziąsłowych 

Nasza hurtownia medyczna oferuje wysokiej jakości igły do przemywań typu TOP. Są to wyroby medyczne jednorazowego użytku, apirogenne, posiadające jeden boczny otwór. Zabiegi w jamie ustnej wymagają zachowania najwyższego poziomu higieny, dlatego zapewniamy artykuły medyczne w pełni sterylne, które gwarantują bezpieczeństwo podczas wykonywania zabiegów. 

Igły do przemywań TOP znajdują zastosowanie w płukaniu kanału korzenia zębowego, przemywaniu ran, jak i płukaniu kieszeni dziąsła. Jest to produkt wręcz niezbędny w każdym gabinecie stomatologicznym.

Sterylne igły do przemywania kieszeni dziąsłowych charakteryzują się zaokrąglonym, nieostrym szczytem, co niweluje ryzyko przypadkowego uszkodzenia tkanek i tym samym zapewnia bezpieczeństwo użytkowania. Igła zabiegowa dopasowuje się do zakrzywionych kanałów korzeniowych i jest przy tym odporna na zaginanie. Pozwala ona na rozproszenie wypływającego strumienia płynu, co umożliwia zwilżenie większej powierzchni, jednocześnie zapewniając odpowiednie czyszczenie. 

Igły używane w stomatologii 

Zabiegi w jamie ustnej wymagają specjalistycznych narzędzi. Igła zabiegowa to narzędzie, które jest dostępne w wielu różnych rozmiarach i posiada różne długości. Sprawdza się ona do wykonywania znieczulenia, jak i innych czynności medycznych. 

Igły dentystyczne są wykorzystywane w placówkach medycznych, w których znajdują się oddziały stomatologii zabiegowej i chirurgii szczękowej. Przypominają one swym wyglądem igły iniekcyjne czy te przeznaczone do przepłukiwania, jednak stanowią odrębną grupę. W gabinetach stomatologicznych wykorzystuje się między innymi igły do karpuli – stosowane są one podczas wykonywania miejscowego znieczulenia. Używa się ich wraz ze specjalnymi strzykawkami typu karpula. Wyróżniają się one swą cienkością. Dodatkowo, posiadają uchwyty do mocowania. 

Igły do irygacji charakteryzują się mocno ściętą końcówką i nierzadko posiadają boczne otwory. Inną budowę posiadają igły do wypełniania kanałów korzeniowych. Możemy wyróżnić także igły aplikatory czy igły do podawania gutaperki. 

W przypadku ewentualnych pytań lub wątpliwości hurtownia medyczna Mercant zachęca wszystkich klientów do kontaktu. Na stronie można znaleźć niezbędne dane, a mianowicie: adres mailowy oraz numer telefonu. 

Cena
Pokaż wyniki (2)
Igły do przemywań TOP
Widok:
Dostępność:
Na stronie:
Sortuj po: