Igły do przemywań TOP

Widniejące w tej kategorii igły do przemywań kieszeni dziąsłowych, a także kanałów korzeniowych dostępne są o różnych średnicach. Dzięki zaokrąglonej końcówce minimalizują one ryzyko naruszenia tkanki, a co za tym idzie zapewniają bezpieczeństwo podczas używania. Hurtownia medyczna Mercant oferuje igły Top do przemywań w atrakcyjnej cenie.

Specjalistyczne igły do przemywań 

Igły tępe do przemywań Top, dzięki swojemu kształtowi, umożliwiają dokładne oczyszczenie kanału, a także kieszeni dziąsłowych. Są one wyprodukowane ze specjalnego materiału, dzięki któremu z łatwością da się przepłukać nawet trudno dostępne miejsca, do których z pewnością zaliczają się kanały korzeniowe. Igły specjalistyczne Top do przemywań są przeznaczone do jednorazowego użytku i zakupić można je w pojemnych opakowaniach, gdzie mieści się nawet po 100  sztuk.

Artykuły medyczne, które można nabyć w przystępnej cenie w hurtowni Mercant, to również wysokiej jakości:

W przypadku ewentualnych pytań lub wątpliwości hurtownia medyczna Mercant zachęca wszystkich klientów do kontaktu. Na stronie można znaleźć niezbędne dane, a mianowicie: adres mailowy oraz numer telefonu. 
 

Cena

Pokaż wyniki (2)
Igły do przemywań TOP
Widok:
Dostępność:
Na stronie:
Sortuj po: