Serwety i obłożenia operacyjne

Nasza hurtownia medyczna Mercant przygotowała szeroką ofertę serwet i obłożeń operacyjnych. Materiały te, w zależności od przeznaczenia, dostępne są w wielu rozmiarach. Tego typu artykuły medyczne pozwalają zapewnić odpowiednią higienę podczas trwania zabiegu, jak i po nim, gwarantując suche miejsce w trakcie wykonywania czynności medycznych.

Wysokiej jakości serwety i obłożenia operacyjne 

Widniejące w naszym asortymencie obłożenia i serwety chirurgiczne to gwarancja wysokiej jakości. Wyprodukowane zostały one przez godnych zaufania producentów i nabyć można je w naszej hurtowni medycznej po konkurencyjnych cenach

Znajdujące się w asortymencie serwety chirurgiczne dostępne są w kilku wariantach, zarówno jeżeli chodzi o rozmiar, jak i dodatkowe elementy, takie jak: taśma sterylna (zapobiegająca przemieszczaniu się serwety), czy też różnej wielkości otwory z przylepcami. Dzięki temu poszczególne rodzaje tego typu zabezpieczenia można dobrać do przeprowadzanego zabiegu. Rozmiary serwet i obłożeń operacyjnych podane zostały w opisach produktu. 

Zastosowanie serwet oraz obłożeń chirurgicznych

Dobrej jakości serwety i obłożenia operacyjne pełnią kluczową rolę podczas zabiegów. Są one skuteczną barierą zarówno przed drobnoustrojami, jak i płynami. Stosowane są one profilaktycznie podczas różnego typu zabiegów i zapewniają komfortowe warunki pracy dla lekarzy. Wyróżniają się one następującymi właściwościami:

  • są one wytrzymałe, dzięki czemu nie drą się, ani nie rozciągają, 
  • są chłonne,
  • dzięki odpowiedniemu materiałowi, z którego zostały wykonane, dobrze się układają,
  • właściwie zabezpieczają pacjenta,
  • dzięki swojej strukturze nie pylą. 

W naszej hurtowni medycznej można zamówić w dowolnej ilości serwety, jak i obłożenia chirurgiczne. W przypadku ewentualnych pytań zachęcamy do kontaktowania się z nami. 
 

Cena
Pokaż wyniki (51)
Serwety i obłożenia operacyjne
Widok:
Dostępność:
Na stronie:
Sortuj po: