Igły iniekcyjne

Igły do iniekcji stanowią podstawowe wyposażenie zarówno szpitali, jak i prywatnych gabinetach. Jako hurtownia medyczna Mercant oferujemy je w ekonomicznych opakowaniach, gdzie znajduje się po 100 sztuk. Tego typu igły do zastrzyków łatwo wkłuwają się w tkankę, co przekłada się na komfort pacjenta. 

Igły iniekcyjne - zalety

Znajdujące się w naszej ofercie iniekcyjne igły do zastrzyków pochodzą od rekomendowanych producentów, takich jak: KD Medical, czy też BD Microlance. Tego typu jednorazowe igły medyczne dostępne są w różnych rozmiarach, które z łatwością można rozpoznać po charakterystycznych kolorach. Nadają się one do zastosowania:

  • śródskórnego oraz podskórnego,
  • domięśniowego oraz dożylnego. 

Zarówno medyczne igły do iniekcji podskórnej, jak i jednorazowe igły do iniekcji domięśniowej są niezwykle wytrzymałe oraz ostre, dzięki czemu z łatwością przebijają tkankę. Wyprodukowane zostały one zgodnie z wymaganiami UE i spełniają najwyższe standardy. Cechują się one również długim terminem przydatności - zatem ze spokojem można zakupić medyczne igły iniekcyjne do zastrzyków w większej ilości opakowań.

Oprócz igieł do zastrzyków podskórnych w naszej ofercie figurują również innego typu artykuły medyczne, wśród których znajdują się:

Cena

Etykiety

Pokaż wyniki (24)
Igły iniekcyjne
Widok:
Dostępność:
Na stronie:
Sortuj po: