Igły iniekcyjne

Oferowane w tej kategorii igły lekarskie zostały stworzone z myślą o szczególnych potrzebach. Dostępne tutaj wyroby medyczne posłużą do iniekcji, uwzględniając jednocześnie komfort użytkowania i sterylność w miejscu pracy. Igły do iniekcji stanowią podstawowe wyposażenie zarówno szpitali, jak i prywatnych gabinetów. Jako hurtownia medyczna Mercant oferujemy je w ekonomicznych opakowaniach, gdzie znajduje się po 100 sztuk. Szczegółową specyfikację możesz znaleźć tuż przy każdym produkcie. Tego typu igły do zastrzyków łatwo wkłuwają się w tkankę, co przekłada się na komfort pacjenta, a także są produktami sterylnymi, niepirogennymi i w pełni bezpiecznymi dla zdrowia pacjentów. Igła medyczna widoczna w niniejszej zakładce pozwala sprawnie przeprowadzić daną procedurę medyczną bez obawy o złamanie bądź zagięcie. Igły iniekcyjne zostały bowiem wyprodukowane pod okiem renomowanych producentów, którzy stawiają na precyzję wykonania i najlepszą jakość, o czym być może zdążyłeś już się przekonać. Są odporne na wszelkiego rodzaju uszkodzenia mechaniczne, a jednocześnie zapobiegają traumatyzacji tkanek.

W ofercie hurtowni medycznej Mercant posiadamy różne rodzaje igieł do iniekcji, które można zamówić zgodnie z indywidualnymi potrzebami. Widoczne w tej kategorii igły lekarskie posłużą m.in. do wykonywania zastrzyków dożylnych i domięśniowych w zależności od wybranego rozwiązania. 

Igła iniekcyjna 

Znajdujące się w naszej ofercie iniekcyjne igły do zastrzyków pochodzą od rekomendowanych producentów, takich jak: KD Medical, czy też BD Microlance, a to świadczy o ich doskonałym wykonaniu. Tego typu jednorazowe igły medyczne dostępne są w różnych rozmiarach, które z łatwością można rozpoznać po charakterystycznych kolorach. Każdy kolor dedykowany jest innemu rozmiarowi. Przed wyborem konkretnego produktu należy upewnić się, czy kolory igieł iniekcyjnych odpowiadają Twoim potrzebom.

 Igła medyczna nadaje się do zastosowania:

  • śródskórnego oraz podskórnego,
  • domięśniowego oraz dożylnego. 

Sterylne igły jednorazowe do iniekcji są łatwe i wygodne w użyciu. Mogą zostać wykorzystane tuż po wyjęciu z opakowania. Zostały wcześniej poddane procesowi sterylizacji tlenkiem etylenu.

Igły iniekcyjne – rozmiary

Zarówno medyczne igły do iniekcji podskórnej, jak i jednorazowe igły do iniekcji domięśniowej są niezwykle wytrzymałe oraz ostre, dzięki czemu z łatwością przebijają tkankę. Zostały zaprojektowane tak, aby umożliwiać przeprowadzenie konkretnej procedury medycznej, a jednocześnie nie rozrywać tkanki. Igły lekarskie tego typu wyprodukowane zostały zgodnie z wymaganiami UE i spełniają najwyższe standardy. Cechują się one również długim terminem przydatności – zatem ze spokojem można zakupić medyczne igły iniekcyjne do zastrzyków w większej ilości opakowań. Niezależnie od wybranego rozwiązania igła medyczna, w tym igły do podawania insuliny, igły do karpuli czy igły do żylaków, pakowana jest po około 100 sztuk. Dane o ilości sztuk znajdziesz tuż po zdjęciem wyrobu medycznego.

Igły iniekcyjne – rozmiary dostępne w naszej hurtowni online są bardzo zróżnicowane pod względem długości oraz średnicy.

Oprócz igieł do zastrzyków podskórnych w naszej ofercie figurują również innego typu artykuły medyczne, wśród których znajdują się:

Zachęcamy do zapoznania się z dostępnymi w tej kategorii rozwiązaniami.

Cena
Etykiety
Pokaż wyniki (24)
Igły iniekcyjne
Widok:
Dostępność:
Na stronie:
Sortuj po: