Wenflony - kaniule dożylne

Widniejące od niedawna w hurtowni medycznej Mercant wenflony, określane także jako kaniula dożylna, dostępne są w wielu różnorakich rozmiarach. Wykonane z materiałów najwyższej jakości wenflony powinny znaleźć się w każdej placówce medycznej, w tym w szpitalach i gabinetach lekarskich. O ich wysokiej jakości utwierdzają renomowani na rynku producenci, których produkty i akcesoria medyczne można znaleźć właśnie u nas. Zamawiając u nas rozwiązanie, takie jak igła z wenflonem, możesz zdecydować się na specjalistyczny wenflon od B.Braun czy też KD Medical.

Wenflony – kaniule dożylne 

Nasza hurtownia medyczna oferuje wysokiej jakości wenflony dostępne w wielu rozmiarach. Dla łatwiejszej identyfikacji oznaczone są one konkretnymi kolorami:

  • wenflon niebieski, różowy, żółty i fioletowy – tego typu kaniula dożylna ma zazwyczaj krótszą igłę, tym samym igła z wenflonem z tej kategorii dedykowana jest w szczególności dzieciom,
  • wenflon zielony, pomarańczowy, szary i biały – igła z wenflonem tego rodzaju charakteryzuje się dłuższą i szerszą igłą, dlatego też nadaje się w przypadku dorosłych pacjentów.

Wenflon – rozmiary i cena

W hurtowni medycznej Mercant oferujemy w konkurencyjnej cenie różnego rodzaju wenflony – rozmiar dostępny u nas to: 14G, 15G ,16G, 17G, 18G, 20G, 21G, 22G, 23G, 24G, 25G, 26G. Wśród nich nie zabrakło oczywiście najbardziej popularnych wenflonów, w tym właśnie igła z wenflonem Vasofix: Braunuele, Certo, Safety, jak i wenflon KD-FIX

Od teraz nie będziesz musiał kupować akcesoriów medycznych w stacjonarnym sklepie. U nas zamówisz je przez internet – szybko i w atrakcyjnej cenie. Oprócz produktu, takiego jak kaniula dożylna w naszym asortymencie można znaleźć:

Akcesoria medyczne dostępne w hurtowni medycznej Mercant zostały stworzone z myślą o wszystkich pracownikach ochrony zdrowia i ich pacjentach, którym zależy na wysokim poziomie higieny i komforcie. Dotychczasowy problem, jak założyć wenflon zniknie już raz na zawsze! Nasze specjalistyczne wenflony, w tym wenflon niebieski dla dzieci, to produkty nietoksyczne przeznaczonego do jednorazowego użytku. Ułatwią pobieranie krwi i dostarczanie leków bez obawy o dyskomfort pacjenta. Dostępny w Mercant wenflon – apteka posiada rozwiązania tego typu z reguły w wyższych cenach, to gwarancja doskonałego wykonania. Zamów już dziś wenflon renomowanego producenta i zobacz, jak proste i przyjemne może być zakładanie wenflonu.

Kaniula dożylna - zastosowanie

Kaniula dożylna popularnie nazywana wenflonem jest jednym z podstawowych akcesoriów medycznych. Dzięki nim lekarze są w stanie stale podawać lekarstwo przez kroplówkę bezpośrednio do krwiobiegu, w sposób kontrolowany. Kaniule dożylne swoim zastosowaniem pozwalają na pozajelitowe odżywianie organizmu i nie wymagają wielokrotnego wykonywania wkłuć. W naszym sklepie znajdziecie wenflony w różnych rozmiarach.

Zastosowanie poza szpitalem kaniule dożylne odnalazły również w branży medycyny estetycznej, domowym położnictwie czy weterynarii. Pomimo swojej prostej konstrukcji posiada ona określoną specyfikację do konkretnego zadania. Kaniule dożylne mogą być stosowane do pobieranie krwi i podawania kroplówki. Dobór powinien być uzależniony od takich czynników jak:

  • stan pacjenta
  • dostępność żył
  • rodzaj preparatu

Kaniula dożylna - sposób użytkowania

Założenie wenflonu w odczuciach pacjenta nie różni się od tego, co zna podczas zabiegów badania krwi. Lekarz lub pielęgniarka bada miejsce wkłucia. Kaniula dożylna może być założona na dłoniach lub też ramionach. To podstawowa, ale też ważna informacja dla osób, które chcą korzystać z wenflonu w warunkach domowych. W niektórych przypadkach przydatna będzie opaska uciskowa, w celu odnalezienia żyły.

Cena
Pokaż wyniki (41)
Wenflony
Widok:
Dostępność:
Na stronie:
Sortuj po: