Błony RTG, filmy i odczynniki rentgenowskie

RTG - filmy, wywoływacze, utrwalacze

Zaprezentowane w ofercie Mercant błony RTG stomatologiczne sprawdzą się w przypadku wszelkich badań, które na podstawie zdjęcia muszą być przeprowadzone w buzi. Oprócz nich w asortymencie można także znaleźć odczynniki RTG, filmy, a także utrwalacze Dental X-RAY - wszystko w przystępnych cenach, przy zapewnieniu najwyższej jakości produktu. 

Błony RTG - zastosowanie 

Dostępne w sprzedaży błony RTG przeznaczone są do obróbki automatycznej, jak i manualnej. Cechują się one dużą jakością, dlatego też dzięki nim:

  • uzyskuje się duży kontrast na zdjęciu, 
  • można liczyć na bardzo dużą ostrość, przy niewielkim “zadymieniu”.
  • otrzyma się wyrazisty wynik. 

Sprzedawane w opakowaniach po kilkanaście sztuk błony RTG pakowane są w osobnych pakiety i mogą być natychmiastowo wykorzystane. Zadbali o to najlepsi producenci na rynku. 

Poza błonami RTG, a także filmami RTG, hurtownia medyczna Mercant oferuje odczynniki RTG, utrwalacze Dental X-RAY, a także wywoływacze Dental X-RAY, nadające się do zastosowania ręcznej lub półautomatycznej obróbki błon RTG.

  • Wywoływacz RTG - dostępny jest on w formie roztworu lub gotowego już do użycia preparatu. Dzięki niemu można przeprowadzić profesjonalną obróbkę błony RTG, utrzymując za każdym razem wysoką jakość otrzymanego zdjęcia.

Błona rentgenowska to produkt pokryty obustronnie specjalną emulsją, która jest światłoczuła. W tak przygotowanej postaci trafia ona do kasety rentgenowskiej. W zależności od wielkości i typu badania wyróżnia się np. stomatologiczne błony RTG. Są one niewielki, gdyż mają zazwyczaj wymiary 30,5 x 40,5 mm lub 31 x 41 mm. 

Dzięki swoim właściwościom błony rentgenowskie pozwalają wykonać precyzyjne badania, co ma duży wpływ na przebieg dalszego leczenia. W przypadku ewentualnych wątpliwości, wynikłych podczas zamawiania błony RTG, filmów RTG lub odczynników RTG, warto skonsultować się z przedstawicielem hurtowni Mercant, który odpowie na wszystkie zadane pytania. 

Cena
Pokaż wyniki (7)
RTG - filmy, odczynniki
Widok:
Dostępność:
Na stronie:
Sortuj po: