Elektrody EKG

Przeprowadzenie badania EKG wymaga zastosowania profesjonalnego sprzętu medycznego i właśnie dlatego pragniemy przedstawić nowość w naszym asortymencie, jaką są EKG elektrody. Dostępne w dwóch różnych wariantach – piankowe elektrody do Holtera oraz elektrody EKG kończyny, pozwolą w szybki i prosty sposób przeprowadzić badanie EKG bez obawy o uzyskanie niemiarodajnego wyniku. EKG elektrody stanowią bowiem niezbędne wyposażenie w każdym gabinecie lekarskim oraz na oddziale kardiologicznym. EKG elektrody, które znajdziecie w hurtowni medycznej Mercant zostały wykonane ze starannie wyselekcjonowanych materiałów, co więcej – zestaw zawiera specjalny żel do długotrwałego użytku. Możesz znaleźć je w kilku rozmiarach. Posiadamy w asortymencie EKG elektrody dla dorosłych, a także EKG elektrody dla dzieci. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z ofertą Mercant i do złożenia zamówienia. EKG elektrody umieszczone w odpowiednim miejscu umożliwią szybkie i bezbolesne badanie EKG. Gdyby w trakcie składania zamówienia pojawiły się jakiekolwiek wątpliwości, prosimy o kontakt. Z chęcią pomożemy przy wyborze konkretnego rozwiązania.

EKG – elektrody kończynowe

EKG elektrody kończynowe, które możesz znaleźć w tej kategorii, zostały stworzone z myślą o wszystkich pacjentach oraz specjalistach pracujących na oddziale kardiologicznym. Oferowane w Mercant elektrody EKG kończyny to produkt wielokrotnego użycia, który skutecznie odbiera sygnał bioelektryczny z ludzkiego organizmu i przekazuje go do specjalistycznej aparatury. EKG elektrody kończynowe są dostępne w zestawie składającym się z czterech elementów w różnych kolorach. Wbudowany czujnik elektrody wykonany został z Ag/AgCl, co usprawnia przeprowadzane badanie EKG. EKG elektrody kończynowe zwane inaczej elektrodami klipsowymi uzyskany wynik przeniosą do aparatury EKG, by w późniejszym czasie został on wydrukowany. Tutaj z pewnością będzie przydatny profesjonalny papier do EKG, który cechuje się odpowiednio dopasowaną grubością oraz doskonałą jakością podłoża. Papier do EKG możesz znaleźć także u nas w atrakcyjnej na rynku cenie.

EKG elektrody rozmieszczenie – elektrody EKG kończyny powinny zostać umieszczone na kończynach górnych i dolnych pacjenta podczas badania spoczynkowego. Oferowane przez nas EKG elektrody kończynowe dostępne są w czterech kolorach – żółtym, czerwonym, czarnym i zielonym.

Rozmieszczenie elektrod EKG

Rozmieszczenie elektrod – EKG elektrody powinny zostać umieszczone zgodnie z zaleceniem wskazanym przez producenta. Elektrody EKG kończyny należy umieścić tuż przy kończynach. Piankowe EKG elektrody do Holtera ze złączem zatrzaskowym zakładamy natomiast na klatce piersiowej, unikając obszaru mięśniowego i tkanki piersi. Oba te rozwiązania są dostępne w hurtowni medycznej Mercant od ręki. W zależności od Twoich potrzeb sprawdzi się oczywiście inne rozwiązanie. Oferowane u nas EKG elektrody powinny jednak znaleźć się w każdym gabinecie kardiologicznym i szpitalu. Badanie EKG przestanie sprawiać jakiekolwiek trudności nawet mniej doświadczonym specjalistom. Produkty te są wyrobami renomowanych producentów. 

Holter EKG – rozmieszczenie elektrod ma szczególne znaczenie dla uzyskanego wyniku. Przed zakupem konkretnego rozwiązania koniecznie zapoznaj się ze specyfikacją sprzętu. EKG elektrody kończynowe i EKG elektrody do Holtera wymagają odpowiedniego podejścia. Zapraszamy do zapoznania się z naszym nowym katalogiem. EKG elektrody dostępne u nas to niewątpliwie doskonały wybór.

EKG serca – elektrody

Prawidłowo rozmieszczone EKG elektrody w krótkim czasie zbierają sygnał z całej powierzchni ciała, który zawiera kluczowe informacje dotyczące elektrycznej czynności serca. Tak ważny jest dobór odpowiednich akcesoriów i właśnie dlatego pragniemy zaproponować coś więcej aniżeli tylko specjalistyczne EKG elektrody dostępne w tej kategorii. Mercant hurtownia zaopatrzenia medycznego oferuje również wysokiej jakości papier do EKG, w tym właśnie papier do EKG Ascard oraz papier do EKG Aspel 2K. Szeroki wybór asortymentu i atrakcyjne ceny to coś, co wyróżnia nas na rynku. Badanie EKG jest w pełni bezpieczne dla zdrowia i życia wszystkich pacjentów. Niemniej należy najpierw zadbać o dobór odpowiedniego sprzętu medycznego. EKG elektrody Kendall to niezbędne akcesorium, którego nie może zabraknąć u kardiologów. Dołączony do zestawu specjalny żel umożliwia doskonałe przyleganie sprzętu do ciała pacjenta, a dzięki złączom pokrytym chlorkiem srebra specjalista uzyska klarowny wynik w zaledwie kilka chwil. Zamów już teraz EKG elektrody i zadbaj o wyposażenie placówki medycznej.

Cena

Pokaż wyniki (8)
Elektrody EKG
Widok:
Dostępność:
Na stronie:
Sortuj po: