Podkłady medyczne celulozowe

Podkład medyczny w rolce to niezbędne wyposażenie każdego gabinetu lekarskiego. Zapewnia higienę i komfort związany z wizytą w placówce medycznej. Wygodna forma rozwianej rolki pozwala na szybką zmianę podkładu po każdym pacjencie i ułatwia zachowanie czystości.

Podkłady medyczne – celulozowe

Podkłady medyczne na łóżko służą do dodatkowego zabezpieczenia powierzchni łóżka, kozetki i fotela zabiegowego. Długie rolki i wytrzymały materiał celulozowy wpływają na jakość zabezpieczenia i długość użytkowania. Podkłady medyczne nieprzemakalne niwelują kontakt skóry pacjenta z powierzchnią kozetki, fotela i innych elementów wyposażenia w gabinecie stomatologicznym, lekarskim i zabiegowym. Ich dodatkową zaletą jest swobodne określanie długości. Podkład medyczny znajdziesz u nas w kilku różnych rozmiarach.

Podkład celulozowy w rolce

Nasza hurtownia medyczna oferuje dostęp do akcesoriów higienicznych znanych w branży marek. Podkłady medyczne nieprzemakalne BULKY SOFT, które można znaleźć w tej kategorii, są trwałe i solidne. Podkłady medyczne składają się z dwóch warstw, dzięki czemu są odporne na przypadkowe rozdarcie. Podkład celulozowy występuje w dwóch uniwersalnych wymiarach:

  • długość 46 m, szerokość 50 cm,
  • długość 80 m, szerokość 60 cm.

Dodatkowa perforacja umieszczona na określonych odcinkach rolek ułatwia szybki i łatwy podział długości podkładu. Co więcej – podkład medyczny BULKY SOFT posiada udokumentowane badania dermatologiczne, które potwierdzająbezpieczeństwo dla skóry.

Podkłady medyczne na łóżko - prześcieradła celulozowe

Papierowe prześcieradła medyczne pozwalają na dokładne zabezpieczenie łóżka, kozetki, fotela i ograniczenie kontaktu skóry pacjenta z ich powierzchnią. Pełnią funkcję profilaktyczną – dbają o czystość, higienę i komfort podczas zabiegów lekarskich, ale też zwykłych wizyt kontrolnych. W tej kategorii można znaleźć podkłady medyczne na łóżko w rolce o wymiarach:

  • długość 80 m, szerokość 60 cm,
  • długość 50 m, szerokość 50 cm.

Podkład celulozowy ma śnieżnobiały kolor, jest odporny na przypadkowe rozdarcie, a perforacje umieszczone na jego powierzchni pozwalają na szybkie odmierzenie potrzebnej długości.

Prześcieradła celulozowe - hurtownia medyczna

Nasza hurtownia medyczna oferuje wysokojakościowe wyroby medyczne, wśród których można wyróżnić prześcieradła celulozowe pochodzące od cenionych na międzynarodowym rynku producentów. Dostępne są one w różnych rozmiarach, dzięki czemu można wybrać produkt dopasowany do indywidualnych potrzeb pod względem szerokości i długości – oferujemy podkład medyczny celulozowy premium Bulky Soft o wymiarach 50cm x 46m czy 60cm x 80m. Odpowiednie dopasowanie prześcieradła celulozowego zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa i higieny.

Zapraszamy do zapoznania się z pozostałymi kategoriami, w których można znaleźć podkłady chłonne, serwety stomatologiczne i inne akcesoria medyczne, które stanowią obowiązkowe wyposażenie każdej placówki medycznej.

Cena
Pokaż wyniki (4)
Podkłady celulozowe
Widok:
Dostępność:
Na stronie:
Sortuj po: