Podkłady celulozowe

Podkłady medyczne w rolce to niezbędne wyposażenie każdego gabinetu lekarskiego. Zapewniają higienę i komfort związany z wizytą w placówce medycznej. Wygodna forma rozwianej rolki pozwala na szybką zmianę podkładu po każdym pacjencie i ułatwia zachowanie czystości.

Podkłady celulozowe – zastosowanie

Podkłady medyczne na łóżko służą do dodatkowego zabezpieczenia powierzchni łóżka, kozetki i fotela zabiegowego. Długie rolki i wytrzymały materiał celulozowy wpływają na jakość zabezpieczenia i długość użytkowania. Podkłady celulozowe – medyczne niwelują kontakt skóry pacjenta z powierzchnią kozetki, fotela i innych elementów wyposażenia w gabinecie stomatologicznym, lekarskim i zabiegowym. Ich dodatkową zaletą jest swobodne określanie długości.

Podkłady medyczne w rolce – dostępne rodzaje i wymiary

Nasza hurtownia medyczna oferuje dostęp do  akcesoriów higienicznych znanych w branży marek. Podkłady BULKY SOFT, które można znaleźć w tej kategorii są trwałe i solidne. Składają się z dwóch warstw, dzięki czemu są odporne na przypadkowe rozdarcie. Podkłady medyczne w rolce występują w dwóch uniwersalnych wymiarach:

  • Długość 46 m, szerokość 50 cm
  • Długość 80 m, szerokość 60 cm

Dodatkowa perforacja umieszczona na określonych odcinkach rolek ułatwia szybki i łatwy podział długości podkładu. Co więcej – podkłady BULKY SOFT posiadają udokumentowane badania dermatologiczne, które potwierdzają ich bezpieczeństwo dla skóry.

Prześcieradła celulozowe

Papierowe prześcieradła medyczne pozwalają na dokładne zabezpieczenie łóżka, kozetki, fotela i ograniczenie kontaktu skóry pacjenta z ich powierzchnią. Pełnią funkcję profilaktyczną – dbają o czystość, higienę i komfort podczas zabiegów lekarskich, ale też zwykłych wizyt kontrolnych. W tej kategorii można znaleźć prześcieradła celulozowe w rolce o wymiarach:

  •  Długość 80 m, szerokość 60 cm
  • Długość 50 m, szerokość 50 cm

Podkłady celulozowe mają śnieżnobiały kolor, są odporne na przypadkowe rozdarcie, a perforacje umieszczone na ich powierzchni pozwalają na szybkie odmierzenie potrzebnej długości,

Zapraszamy do zapoznania się z pozostałymi kategoriami, w których można znaleźć podkłady chłonne, serwety stomatologiczne i inne akcesoria medyczne, które stanowią obowiązkowe wyposażenie każdej placówki medycznej.

Cena

Etykiety

Pokaż wyniki (4)
Podkłady celulozowe
Widok:
Dostępność:
Na stronie:
Sortuj po: