Szwy chirurgiczne wchłanialne

Szwy rozpuszczalne (wchłanialne) dostępne w ofercie hurtowni medycznej Mercant to produkty cechujące się wysoką jakością. Stanowią one atrakcyjną alternatywę względem nici nierozpuszczalnych, gdyż po wygojeniu się tkanki ulegają one  biodegradacji. W tej kategorii znajdują się szwy wchłanialne o różnej grubości oraz parametrach. 

Rozpuszczalne nici chirurgiczne - rodzaje i zastosowanie 

Nasza hurtownia medyczna Mercant oferuje nici chirurgiczne rozpuszczalne o różnych grubościach oraz szerokim zastosowaniu. Świetnie nadają się one nie tylko do szycia skóry. Lekarze często stosują szwy chirurgiczne rozpuszczalne w przypadku:

  • zabiegów ginekologicznych oraz położniczych,
  • zespoleń po episiotomii,
  • chirurgii dziecięcej. 

Rozpuszczalne szwy powszechne są także w przypadku zabiegów stomatologicznych, a także tych związanych z okulistyką. Wchłanialne nici chirurgiczne tego typu doceniane są zarówno przez lekarzy, jak i przez pacjentów, gdyż po wygojeniu rany nie trzeba ich usuwać. 

Szwy rozpuszczalne - szybkość wchłaniania 

Nici chirurgiczne wchłanialne - w zależności od rodzaju materiału, z którego są wykonane, a także umiejscowienia w organizmie - mogą stopniowo się rozpuszczać zarówno po kilkunastu dniach, jak i tygodniach - wszystko zależy od specyfiki każdego przypadku. Rozpuszczalne nici chirurgiczne dostępne w ofercie hurtowni medycznej Mercant dostępne są o różnej długości oraz grubości, dzięki czemu można je dobrać do indywidualnych potrzeb każdego pacjenta. 

Oprócz nici Novosyn Quick oraz nici Novosyn w hurtowni medycznej Mercant można również nabyć nici i szwy nierozpuszczalne. Oferujemy również profesjonalne narzędzia chirurgiczne - wśród nich nie zabrakło zarówno imadeł, nożyczek, peanów, kocherów, czy też jednorazowych przyrządów. Zachęcamy do zapoznania się z całym asortymentem, a w razie pytań do skontaktowania się z nami. 

Cena

Etykiety

Pokaż wyniki (24)
Szwy chirurgiczne wchłanialne
Widok:
Dostępność:
Na stronie:
Sortuj po: