Strzykawki

Oferowane przez nas w przystępnej cenie strzykawki jednorazowe to akcesoria medyczne, których nie powinno zabraknąć w żadnym ośrodku leczniczym. Tego typu artykuły medyczne dostępne są u nas w wielu rodzajach, dzięki czemu można zakupić: strzykawki cewnikowe, insulinowe, do pomp infuzyjnych i inne. 

Wysoka jakość jednorazowych strzykawek 

Widniejące w naszym asortymencie jednorazowe strzykawki wyprodukowane są z wysokiej jakości materiału przez godne zaufania firmy. Dlatego też znajdzie się u nas w atrakcyjnej cenie strzykawki producentów takich jak: Braun, Polfa Lublin, KD, Terumo, BD, Margomed. Wśród wielu rodzajów jednorazowych strzykawek sprzedawanych przez nasz sklep znajdują się:

  • strzykawki trzyczęściowe do pomp,
  • strzykawki laryngologiczne do płukania ucha oraz strzykawki cewnikowe,
  • strzykawki dwuczęściowe jednorazowe: 2 ml, 3, ml, 5 ml, 10 ml, 20 ml, 50 ml, 100 ml,
  • strzykawki trzyczęściowe z gumowym tłokiem, zakręcane typu Luer Lock. 

Strzykawki jednorazowe firm, takich jak: B.Braun, Omnifix, Polfa Lublin, Margomed czy też Becton Dickinson stanowią podstawowy sprzęt medyczny. Dzięki nim można szybko podać odpowiednie leki zarówno dożylnie, jak i domięśniowo. 

Jako hurtownia medyczna, oprócz jednorazowych strzykawek w atrakcyjnej cenie, oferujemy również preparaty, dzięki którym dezynfekcja skóry jest w pełni skuteczna. Zachęcamy do zapoznania się z naszym rozbudowanym asortymentem.

Cena

Pokaż wyniki (24)
Strzykawki
Widok:
Dostępność:
Na stronie:
Sortuj po: