Strzykawki jednorazowe

Oferowane przez nas w przystępnej cenie duże strzykawki jednorazowe to akcesoria medyczne, których nie powinno zabraknąć w żadnym ośrodku leczniczym. Tego typu artykuły medyczne dostępne są u nas w wielu rodzajach, dzięki czemu można zakupić: strzykawki cewnikowe, insulinowe, do pomp infuzyjnych, strzykawki 2ml i inne. 

Strzykawka 2ml – 100ml

Widniejąca w naszym asortymencie jednorazowa strzykawka wyprodukowana jest z wysokiej jakości materiału przez godne zaufania firmy. Dlatego też znajdziesz u nas w atrakcyjnej cenie duże strzykawki producentów takich jak: Braun, Polfa Lublin, KD, Terumo, BD, Margomed. Wśród wielu rodzajów jednorazowych strzykawek sprzedawanych przez nasz sklep znajdują się:

  • strzykawki trzyczęściowe do pomp,
  • strzykawki laryngologiczne do płukania ucha oraz strzykawki cewnikowe,
  • strzykawki dwuczęściowe jednorazowe: 2 ml, 3, ml, 5 ml, 10 ml, 20 ml, 50 ml, 100 ml,
  • strzykawki trzyczęściowe z gumowym tłokiem, zakręcane typu Luer Lock. 

Duże strzykawki

Strzykawka jednorazowa firm, takich jak: B.Braun, Omnifix, Polfa Lublin, Margomed czy też Becton Dickinson stanowi podstawowy sprzęt medyczny. Dzięki niej można szybko podać odpowiednie leki zarówno dożylnie, jak i domięśniowo. 

Jako hurtownia medyczna, oprócz rozwiązania, jakim jest duża strzykawka czy strzykawki 2ml, oferujemy również preparaty, dzięki którym dezynfekcja skóry jest w pełni skuteczna. Zachęcamy do zapoznania się z naszym rozbudowanym asortymentem w atrakcyjnej cenie.

Cena
Pokaż wyniki (48)
Strzykawki
Widok:
Dostępność:
Na stronie:
Sortuj po: