Prześcieradła medyczne – włókninowe

Prześcieradło medyczne jednorazowe to podstawowy element wyposażenia każdej placówki medycznej. W związku z tym postanowiliśmy poszerzyć asortyment Mercant o najwyższej jakości prześcieradła medyczne, które od niedawna możesz zamówić właśnie tutaj. Idealnie dopasowuje się do łóżka, zapewniając przy tym bardzo wysoki poziom komfortu. Dostępne w Mercant prześcieradła medyczne są doskonałym zabezpieczeniem przed wilgocią, co w wielu przypadkach skutkuje zabrudzeniem powierzchni kozetki. Zapoznaj się z ofertą i zamów prześcieradło medyczne nieprzemakalne.

Prześcieradła włókninowe

Prześcieradła medyczne jednorazowego użytku mogą być używane w placówkach medycznych, a także w domu u pacjentów stale unieruchomionych. Prześcieradło medyczne jednorazowe z włókniny posiada kilka chłonnych warstw, dzięki czemu jest niebywale komfortowe. Ochroni materac przed wydzielinami, optymalizując koszty związane z zaopatrzeniem placówek medycznych.

Sklep medyczny – prześcieradło nieprzemakalne jest u nas dostępne w kilku rozmiarach, w tym 160cm x 90cm, 240cm x 160cm oraz 200cm x 80cm. Produkt ten jest niesterylny, tym samym nadaje się wyłącznie do jednorazowego użytku. Prześcieradło medyczne jednorazowe możesz zamówić pojedynczo lub pakowane po 10 i 20 sztuk.

Prześcieradła medyczne wielorazowe

Nasi klienci często kierują do nas pytanie, co okaże się lepszym rozwiązaniem. Prześcieradło medyczne jednorazowe czy prześcieradło medyczne wielorazowe? W przypadku osób prywatnych prześcieradło medyczne wielorazowe to niewątpliwie bardzo dobry wybór. Placówki medyczne stronią jednak od rozwiązań wielokrotnego użytku i właśnie dlatego pragniemy zaproponować wam prześcieradła medyczne BISMED, które łatwo się odrywają i świetnie dopasowują do łóżka bądź kozetki.

W ofercie Mercant znajdziesz nie tylko prześcieradło medyczne nieprzemakalne, ale również profesjonalne rozwiązanie, jakim jest najwyższej jakości pościel medyczna jednorazowa. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszym katalogiem i do złożenia zamówienia.

Cena
Pokaż wyniki (13)
Prześcieradła włókninowe
Widok:
Dostępność:
Na stronie:
Sortuj po: