Papiery i ręczniki higieniczne

Ręczniki higieniczne są produktem niezastąpionym. Obecne są one wszędzie tam, gdzie są łazienki - zarówno w szpitalach, hotelach, restauracjach, czy też w obiektach użyteczności publicznej. Klasyczne oraz celulozowe ręczniki dostępne są w asortymencie hurtowni medycznej Mercant w atrakcyjnych cenach.

Ręczniki higieniczne 

Po delikatne i odporne na rozerwania ręczniki higieniczne sięgają wszyscy. Nie podrażniają one skóry i sprawdzają się lepiej niż suszarki do rąk, które nie wszędzie mogą być zamontowane. Ręczniki papierowe oraz chusteczki to artykuły higieniczne, które hurtownia medyczna Mercant oferuje w kilku rodzajach:

  • higieniczne ręczniki celulozowe - wyróżniają się one bardzo dużą chłonnością. Są one także o wiele delikatniejsze w dotyku niż papierowe ręczniki higieniczne, a także odporne na rozerwania (nawet po zamoczeniu). Dzięki swoim właściwościom sprawdzą się one nie tylko w toaletach. Z chęcią po tego typu ręczniki celulozowe sięgają także właściciele salonów fryzjerskich, szefowie kuchni, jak i gabinety kosmetyczne. O ich wysokiej jakości świadczą między innymi takie certyfikaty jak Nordic Swan Eco Label, czy też Flower Eco Label, 
  • klasyczne, papierowe ręczniki higieniczne - są one tańszą alternatywą dla ręczników celulozowych, jednak nie można im odmówić funkcjonalności. Szybko i łatwo można wytrzeć w nie ręce. Zakupić można je w specjalnie przygotowanych blokach. Pojedyncze listki papieru ułożone są na zakładkę, dzięki czemu łatwo jest je pobrać.

W Mercant można nabyć klasyczne oraz celulozowe ręczniki higieniczne, dzięki którym z łatwością można przeprowadzić czynności pielęgnacyjne skóry dłoni. Dostępne są one ponadto w atrakcyjnych, konkurencyjnych na rynku cenach. Więcej szczegółów na temat każdego produktu można znaleźć w poszczególnych opisach ręczników higienicznych. 

Cena
Pokaż wyniki (13)
Papiery i ręczniki
Widok:
Dostępność:
Na stronie:
Sortuj po: