Rurki intubacyjne i dotchawiczne

Internetowa hurtownia medyczna Mercant została stworzona z myślą o klientach biznesowych oraz indywidualnych, którzy poszukują wysokiej jakości narzędzi medycznych. Oferowane przez nas w tej kategorii rurki intubacyjne to produkty renomowanych producentów, a o ich niezawodności świadczą materiały wykorzystywane do produkcji. Modele dostępne w Mercant zostały przystosowane do najśmielszych potrzeb personelu medycznego, dzięki czemu są łatwe i wygodne w użyciu. Rurka intubacyjna – rozmiar należy dopasować indywidualnie względem anatomii pacjenta, umożliwia prawidłowe umieszczenie jej w tchawicy w celu podtrzymania drożności dróg oddechowych.

Rurka intubacyjna (dotchawiczna)

Wykonane ze starannie wyselekcjonowanych materiałów rurki intubacyjne są wykorzystywane wszędzie tam, gdzie miejsce ma ratowanie życia pacjenta. Odpowiednio dopasowana rurka intubacyjna Covidien służąca do podtrzymania drożności dróg oddechowych może zostać umieszczona przez nos bądź usta bez obawy o sprawienie dyskomfortu czy podrażnienie delikatnej tkanki w obrębie dróg oddechowych pacjenta. Wbudowany mankiet pozwoli na szybkie i sprawne jej ułożenie oraz uszczelnienie tchawicy. Zapoznaj się z naszą ofertą i zamów najwyższej jakości rurki intubacyjne.

Rurki intubacyjne – rozmiary

Wybrana przez was rurka intubacyjna powinna zostać odpowiednio dopasowana. W innym razie nie spełni swojej podstawowej funkcji. Zbyt duży rozmiar może prowadzić do uszkodzenia krtani i tchawicy, zbyt mały natomiast zwiększy opór przepływu powietrza. Właśnie dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie oraz wszystkich klientów biznesowych różne rodzaje rurek intubacyjnych, które powinny znaleźć się w każdej placówce medycznej.

Rurka intubacyjna – rozmiary dostępne w hurtowni medycznej Mercant: 3.0, 4.0, 4.5, 5.0, 5.5, 6.0, 7.0, 7.5, 8.0, 8.5, 9.0, 10.0

Oprócz rurek intubacyjnych znajdziesz u nas także rozwiązanie, jakim jest prowadnica do rurki intubacyjnej. W razie jakichkolwiek pytań czy wątpliwości możesz śmiało skontaktować się z nami drogą telefoniczną bądź mailową. Jesteśmy tutaj do Twojej dyspozycji!

Cena
Pokaż wyniki (24)
Rurki intubacyjne
Widok:
Dostępność:
Na stronie:
Sortuj po: