Serwety operacyjne

W naszej ofercie znajdziesz wysokiej jakości serwety chirurgiczne, które zakupić można po przystępnej cenie. Jako hurtownia medyczna zadbaliśmy o rozbudowaną ofertę tego typu jałowych serwet operacyjnych. Sprawdź zatem, co w tej kategorii mamy Ci do zaoferowania. 

Duży wybór serwet medycznych

Chirurgiczne serwety sterylne to produkty, których nie powinno zabraknąć w gabinetach zabiegowych. W zależności od przeznaczenia jałowe serwety chirurgiczne dostępne są w wielu rodzajach. Wśród licznych propozycji nie zabrakło:

  • serwet gazowych z taśmą RTG,
  • nieprzemakalnych, sterylnych serwet włókninowych  z otworem  lub też bez niego - specjalnie przygotowany otwór, w zależności od potrzeby, może mieć różne rozmiary,
  • chirurgicznych serwet z przylepcami oraz bez nich - podczas skomplikowanych zabiegów nawet drobne aspekty wpływają na komfort pracy lekarza. Serwety operacyjne wyposażone w przylepce nie przemieszczają się podczas zabiegu, co jest niezwykle istotne dla aseptyki miejsca zabiegowego.

Sterylne, chirurgiczne serwety medyczne oferujemy w wielu rozmiarach oraz z różnymi dodatkami - jest zatem w czym wybierać. 

Jako hurtownia medyczna, oprócz operacyjnych, jałowych serwet, oferujemy również narzędzia chirurgiczne, a także szwy chirurgiczne firmy B.Braun np. Dafilon lub Novosyn - wszystkie widniejące w ofercie naszej hurtowni produkty pochodzą od godnych zaufania producentów. 

Cena

Pokaż wyniki (20)
Serwety operacyjne
Widok:
Dostępność:
Na stronie:
Sortuj po: