Serwety sterylne chirurgiczne operacyjne

W naszej ofercie Mercant znajdziesz wysokiej jakości serwety chirurgiczne jednorazowe, które zakupić można po przystępnej cenie. Jako hurtownia medyczna zadbaliśmy o rozbudowaną ofertę tego typu jałowych serwet operacyjnych. Sprawdź zatem, co w tej kategorii mamy Ci do zaoferowania i czym prędzej złóż zamówienie. Dostępna w naszym katalogu serweta chirurgiczna to gwarancja wysokiej jakości i doskonałego wykonania. Oferowane przez nas produkty, w tym właśnie serwety chirurgiczne jałowe powinny znaleźć się w każdej placówce medycznej!

Serwety chirurgiczne operacyjne sterylne 

Serwety chirurgiczne jałowe to produkty, których nie powinno zabraknąć w gabinetach zabiegowych i szpitalach. W zależności od przeznaczenia serwety chirurgiczne jednorazowe dostępne są w wielu rodzajach. Wśród licznych propozycji nie zabrakło rozwiązań, takich jak:

  • serweta chirurgiczna gazowa z taśmą RTG,
  • nieprzemakalne serwety chirurgiczne sterylne włókninowe z otworem lub bez – specjalnie przygotowany otwór w zależności od potrzeby może mieć różne rozmiary,
  • serwety chirurgiczne jednorazowe z przylepcami lub bez – podczas skomplikowanych zabiegów nawet drobne aspekty wpływają na komfort pracy lekarza. Serwety chirurgiczne sterylne wyposażone w przylepce nie przemieszczają się podczas zabiegu, co jest niezwykle istotne dla aseptyki miejsca zabiegowego.

Sterylna serweta chirurgiczna – jakie ma zastosowanie?

Serwety chirurgiczne sterylne, które znajdziesz w hurtowni medycznej Mercant, dostępne są w kilku rozmiarach oraz z różnymi dodatkami. Jest zatem w czym wybierać! Oferowane przez nas serwety chirurgiczne jednorazowe zostały zaprojektowane tak, aby nie tylko ułatwiać wykonywanie codziennych obowiązków, lecz także zapewniać komfort wszystkim pacjentom. Przeznaczona do profesjonalnego użytku serweta chirurgiczna pozwoli szybko i sprawnie odsądzać nadmiar płynów ustrojowych na polu operacyjnym. Wykonane ze starannie wyselekcjonowanych materiałów serwety chirurgiczne jałowe wykazują niesamowite właściwości. Są nieprzemakalne i odporne na różnego rodzaju uszkodzenia, co więcej – znacząco podnoszą komfort pracy specjalistów, minimalizując przy tym ryzyko wystąpienia zakażenia. Wykonane z myślą o wszystkich lekarzach powinny znaleźć się na każdym polu operacyjnym i nie tylko! 

Serweta operacyjna dostępna u nas została poddana długotrwałemu procesowi sterylizacji, dzięki czemu nie będziesz musiał martwić się o nic więcej. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z katalogiem Mercant i do złożenia zamówienia. Dołożymy wszelkich starań, aby wybrane serwety chirurgiczne jałowe znalazły się niebawem także u Ciebie!

Serwety jałowe 

Jako profesjonalna hurtownia medyczna, postanowiliśmy wyjść naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom klientów biznesowych i osób prywatnych tak, aby każdy mógł znaleźć optymalne rozwiązanie. Znajdziesz u nas coś więcej aniżeli tylko serwety chirurgiczne jednorazowe. Oferujemy także profesjonalne narzędzia chirurgiczne czy szwy chirurgiczne Dafilon i Novosyn firmy B.Braun. Wszystkie widniejące w ofercie naszej hurtowni medycznej produkty – materiały opatrunkowe czy serwety chirurgiczne sterylne, pochodzą od godnych zaufania producentów. W razie pytań i wątpliwości prosimy o kontakt.

Cena
Pokaż wyniki (24)
Serwety operacyjne
Widok:
Dostępność:
Na stronie:
Sortuj po: