Kleszcze chirurgiczne (Peany)

Kleszcze chirurgiczne naczyniowe Pean, Kocher

Kleszcze chirurgiczne - Mercant

Hurtownia Mercant oferuje najwyższej jakości kleszcze chirurgiczne. Są one niezastąpione w gabinetach lekarskich, stomatologicznych, weterynaryjnych, na salach operacyjnych i zabiegowych oraz wszędzie tam, gdzie te precyzyjne narzędzia ułatwiają pracę. Dzięki temu, że są wykonane z wysokiej jakości stali, można je bez problemu wielokrotnie dezynfekować i sterylizować bez obaw o to, że zostaną uszkodzone lub ich powierzchnia ulegnie korozji.

Wytrzymałe i trwałe kleszcze — narzędzie nie tylko dla chirurga

Wysokiej jakości kleszcze to jedne z najważniejszych narzędzi chirurgicznych. Służą przede wszystkim do podtrzymywania oraz chwytania tkanek, zamykania światła naczyń krwionośnych i zapobiegania wydostawaniu się ich treści na zewnątrz.

W naszej ofercie dostępną są następujące rodzaje kleszczy chirurgicznych:

  • naczyniowe anatomiczne proste,
  • naczyniowe anatomiczne odgięte,
  • naczyniowe proste,
  • naczyniowe odgięte,
  • kleszczyki naczyniowe anatomiczne odgięte,
  • kleszczyki naczyniowe anatomiczne proste.

Mają one nieco inną budowę i wykorzystuje się je do różnych celów. Wszystkie te narzędzia wyróżniają się jednak wysoką jakością materiału zastosowanego do ich produkcji oraz precyzją działania. Zapewniamy atrakcyjne ceny oraz szybką wysyłkę. Asortyment naszej hurtowni oferuje narzędzia chirurgiczne, materiały opatrunkowe oraz wiele innych produktów stosowanych w medycynie.

Wysokiej jakości kleszcze chirurgiczne — rodzaje i zastosowanie tych narzędzi

Do przeprowadzania różnego rodzaju zabiegów oraz bardziej skomplikowanych operacji stosuje się kleszcze chirurgiczne. Rodzaje tych narzędzi dostępne w naszej ofercie znacząco ułatwiają pracę.

Kleszczyki chirurgiczne typu Pean występują w wersji prostej oraz z zakrzywionymi końcówkami. Mają one różne długości. Służą one głównie do zamykania światła naczynia krwionośnego oraz zapobiegania wydostawaniu się treści na zewnątrz. Używa się ich także do opanowywania krwawienia. Mogą również służyć jako kleszcze ginekologiczne oraz stomatologiczne. Ich cechą charakterystyczną są gładkie końce. Dzięki wygodnym uchwytom korzystanie z nich jest komfortowe.

Kleszcze chirurgiczne typu Kocher stosuje się głównie podczas wykonywania zabiegów chirurgicznych. Dzięki nim można skutecznie zamknąć naczynie krwionośne. Doskonale sprawdzają się one również do podtrzymywania mięśni i powięzi. W przeciwieństwie do kleszczy Pean ich końce są zakończone drobnymi ząbkami. Występują w wersji prostej oraz odgiętej. Nazwa tych narzędzi pochodzi od nazwiska chirurga Emila Theodora Kochera, którego osiągnięcia zostały nagrodzone Nagrodą Nobla.

Niezastąpione kleszczyki chirurgiczne Halstead-Mosquito

W ofercie hurtowni Mercant znajdą Państwo również niezawodne kleszcze naczyniowe Halstead-Mosquito służące do zamykania światła naczynia krwionośnego oraz ochrony przed wydostawaniem się treści na zewnątrz. Mają powszechne zastosowanie w trakcie różnego rodzaju operacji oraz zabiegów. Ich konstrukcja zapewnia płynną i precyzyjną pracę. Dzięki temu, że są wyposażone w specjalny uchwyt z zaciskiem, można je samoczynnie zamknąć w trakcie zabiegu. Występują w wersji z prostymi lub odgiętymi końcówkami. Mają uniwersalne zastosowanie i można je stosować w gabinetach lekarskich, zabiegowych, stomatologicznych.

Niezawodne narzędzia i akcesoria medyczne

Hurtownia Mercant już od wielu lat dostarcza sprawdzone i niezawodne narzędzia i akcesoria medyczne. Na pierwszym miejscu stawiamy zadowolenie naszych klientów, dlatego nasz asortyment nieustannie się poszerza. Znajdą w nim Państwo nie tylko duży wybór kleszczy chirurgicznych, ale także m.in. materiały opatrunkowe, skalpele i jednorazowe ostrza, artykuły higieniczne oraz środki czystości. Są to produkty wyłącznie od sprawdzonych i zaufanych producentów, którzy specjalizują się w tego rodzaju asortymencie. Nasi klienci mogą liczyć na fachowe doradztwo oraz wsparcie.

Cena
Pokaż wyniki (30)
Kleszcze
Widok:
Dostępność:
Na stronie:
Sortuj po: