Rurki ustno - gardłowe

Rurka ustno-gardłowa

Rurka ustno-gardłowa dostępna jest w hurtowni Mercant w kilku różnych rozmiarach tak, aby każdy klient biznesowy czy klient indywidualny mógł bez problemu znaleźć idealne dla siebie rozwiązanie. Oferowana przez nas rurka ustno-gardłowa została wykonana z medycznego PCV, dzięki czemu jest łatwa w użyciu i odporna na działanie czynników zewnętrznych. Posiada dodatkową blokadę przeciw gryzieniu i gładko zaokrąglone krawędzie, będąc jednocześnie gwarancją komfortu wszystkich pacjentów. 

Rurka ustno-gardłowa nie zawiera ftalanów i lateksu, co więcej – jest to wyrób medyczny jałowy użytku jednorazowego, a jednocześnie bezpieczny dla zdrowia i życia pacjentów.

Rurka ustno-gardłowa – zastosowanie

Rurka ustno-gardłowa to podstawowy element wyposażenia każdej placówki medycznej, a zwłaszcza oddziałów ratowniczych i bloków operacyjnych. Dobrana względem potrzeb personelu medycznego ma za zadanie zapewnić komfort przeprowadzanego zabiegu, udrażniając przy tym drogi oddechowe pacjenta. Rurka ustno-gardłowa jest najczęściej wykorzystywana w sytuacjach, gdy nie ma możliwości przeprowadzenia intubacji. 

Rurka ustno-gardłowa – rozmiary dostępne w hurtowni Mercant to: 1/70, 0/60, 00/50 oraz 000/40. Oprócz pakowanych pojedynczo produktów znajdziesz również zakładkę „rurki ustno-gardłowe zestaw”, które zawierają 25 sztuk w opakowaniu.

Wybierając u nas rozwiązanie, jakim jest rurka ustno-nosowa, należy zwrócić szczególną uwagę na barwny kod wkładek, dzięki któremu identyfikacja właściwego rozmiaru będzie możliwa.

Zakładanie rurki ustno-gardłowej

Zakładanie rurki ustno-gardłowej nie powinno przysporzyć większych trudności, o ile doskonale wiesz, jak dobrać odpowiedni rozmiar. Na każdym opakowaniu powinna znaleźć się informacja „rurka gardłowa – jak założyć”, co z pewnością rozwieje wszelkie wątpliwości. Dostępna w asortymencie hurtowni medycznej Mercant rurka ustno-gardłowa została wykonana z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu zapobiega przykryciu nagłości przez język, minimalizując ryzyko uszkodzenia delikatnej tkanki. Zamów już dziś dostępne u nas rurki ustno-gardłowe – zestaw.

Cena

Etykiety

Pokaż wyniki (8)
Rurki ustno - gardłowe
Widok:
Dostępność:
Na stronie:
Sortuj po: