Pościel medyczna jednorazowa

Pościel medyczna

Pościel medyczna jednorazowa to podstawowy element wyposażenia każdej placówki medycznej. Wykonana ze specjalnej włókniny polipropylenowej jest odporna na działanie czynników zewnętrznych, w tym właśnie wilgoć. Od niedawna możesz zamówić ją również w naszej hurtowni medycznej Mercant. Pościel medyczna jest w szczególności zalecana w szpitalach i klinikach, gdzie istnieje ryzyko wystąpienia zakażenia bakteriami bądź wirusami. Oferowana w Mercant pościel medyczna jednorazowa jest doskonałą alternatywą dla rozwiązania, jakim jest pościel medyczna wielorazowa, wykorzystywana najczęściej w celach prywatnych. Pościel medyczna jednorazowa zapewnia pacjentom wysoki poziom komfortu, zapobiegając jednocześnie wszelkim infekcjom. Produkt ten jest niesterylny, co więcej – uniemożliwia przenoszenie się patogenów na powierzchni.

Pościel medyczna – jednorazowa

Oferowana u nas pościel medyczna jednorazowa jest pakowana pojedynczo. W każdym komplecie znajduje się poszwa na koc, poszewka na poduszkę oraz prześcieradło. Pościel medyczna to produkt renomowanego producenta, idealny do każdej placówki medycznej. Jest gwarancją najwyższej jakości i zachowania higieny. Ze względu na swoje właściwości jest odporna na uszkodzenia, tym samym nie wywołuje podrażnień czy reakcji alergicznej. Po każdym użyciu należy oddać ją do utylizacji.

Pościel medyczna jednorazowa – rozmiary dostępne u nas: poszwa 210 x 160 cm, poszewka 80 x 70 cm, prześcieradło 210 x 160 cm.

W razie dodatkowych pytań i wątpliwości prosimy o kontakt!

Cena
Pokaż wyniki (3)
Pościel medyczna
Widok:
Dostępność:
Na stronie:
Sortuj po: