Podkłady medyczne

Podkłady medyczne to nieocenione akcesoria higieniczne, które pomagają zachować czystość, suchość, komfort i jednocześnie chronić powierzchnie przed wilgocią. W naszej ofercie można znaleźć prześcieradła i podkłady na łóżko: włókninowe, celulozowe i podfoliowane do zastosowania profesjonalnego, ale i domowego użytku.

Podkłady medyczne na łóżko – rodzaje i zastosowanie

Podkłady higieniczne na łóżko i leżanki w gabinetach lekarskich mają za zadanie zapewnić maksymalne bezpieczeństwo i higienę w pokoju zabiegowym. Podkłady medyczne jednorazowe, w długiej rolce, to dobry sposób na zadbanie o czystość i higienę w gabinecie lekarskim. Wygodna forma rozwijanej rolki pozwala na szybką zmianę podkładu przed wizytą kolejnego pacjenta. Podkłady medyczne na łóżko dostępne są w rolkach o wymiarach:

  • 50 cm/46 mb

  • 60 cm/80 mb

  • i innych.

Podkłady medyczne na łóżko dla osób leżących, chorych i seniorów – pozwalają z kolei chronić materac i powierzchnię łóżka przez zamoczeniem i zabrudzeniem. Podkłady chłonne dostępne są w wielu rozmiarach – można umieścić je dyskretnie pod prześcieradłem lub położyć bezpośrednio pod chorym. Są oddychające i bardzo chłonne. Podkłady higieniczne na łóżko zapewniają idealną suchość i komfort – zapobiegając w pewnym stopniu przed odparzeniami. To najczęściej wybierane podkłady na łóżko dla osób starszych, dorosłych i dzieci. Podkłady medyczne - chłonne dostępne są w wielu rozmiarach:

  • 45/60 cm

  • 60/90 cm

  •  i innych

Podkłady jednorazowe do gabinetów

Podkłady celulozowe, podfoliowane z tej kategorii stanowią funkcję ochronną i pozwalają na utrzymanie czystości i higieny np. podczas zabiegów stomatologicznych. Dzięki podfoliowanemu spodzie podkładu – wilgoć i inne zanieczyszczenia zatrzymują się na chłonnej warstwie celulozowej, bez obaw o przeciekanie.

Prześcieradła i pościele medyczne

Kolejnym produktem, który oferuje nasza hurtownia medyczna, są podkłady jednorazowe na łóżko w formie prześcieradła i higieniczne pościele włókninowe w kilku dostępnych kolorach. To doskonały sposób na zadbanie o czystość i komfort pacjenta w placówkach leczniczych, szpitalach, przychodniach i gabinetach zabiegowych. Komplety, jakimi są prześcieradła medyczne i pościele włókninowe są dedykowane dla jednej osoby i po wykorzystaniu – wyrzucane. Dostępne rozmiary:

  • 240/160 cm

  • 90/160 cm

  • 200/80 cm

  • i innych.

Zachęcamy do sprawdzenia pozostałych produktów z oferty naszego sklepu. Akcesoria medyczne, które oferujemy, są profesjonalne, trwałe i najwyższej jakości.

Cena

Etykiety

Pokaż wyniki (24)
Podkłady medyczne
Widok:
Dostępność:
Na stronie:
Sortuj po: