Podkłady medyczne

Podkłady medyczne to nieocenione akcesoria higieniczne, które pomagają zachować czystość, suchość, komfort i jednocześnie chronić powierzchnie przed wilgocią. W naszej ofercie można znaleźć prześcieradła i podkłady na łóżko: włókninowe, celulozowe i podfoliowane do zastosowania profesjonalnego, ale i domowego użytku. Dostępne w tej kategorii rozwiązania to wyroby medyczne renomowanych producentów stworzone z myślą o szczególnych potrzebach. Odpowiednio dopasowany podkład medyczny może zostać wykorzystany w szpitalach, gabinetach stomatologicznych czy placówkach opiekuńczych. Posiadamy w asortymencie wysokiej jakości podkład w kilku wariantach, dzięki czemu wybór optymalnego rozwiązania nie powinien stanowić wyzwania. Dostępne tutaj podkłady medyczne wykazują niesamowite właściwości chłonne, tym samym są odporne na wszelkiego rodzaju uszkodzenia. Higieniczny podkład celulozowy w rolce wykonany z 2- bądź 3-warstwowego laminatu znalazł szerokie zastosowanie w wielu branżach. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą hurtowni online Mercant, dzięki czemu już więcej nie będziesz musiał zastanawiać się, jakie podkłady medyczne wybrać. Oferujemy bowiem szeroki wybór rozwiązań w atrakcyjnej cenie.

Podkład medyczny

Podkłady nieprzemakalne na łóżko i leżanki w gabinetach lekarskich mają za zadanie zapewnić maksymalne bezpieczeństwo i higienę w pokoju zabiegowym. Podkłady medyczne jednorazowe, w długiej rolce, to dobry sposób na zadbanie o czystość i higienę w gabinecie lekarskim. Wygodna forma rozwijanej rolki pozwala na szybką zmianę podkładu przed wizytą kolejnego pacjenta. Podkłady medyczne na łóżko dostępne są w rolkach o wymiarach:

  • 50 cm/46 mb
  • 60 cm/80 mb
  • i innych.

Podkłady na łóżko dla osób leżących, chorych i seniorów – pozwalają z kolei chronić materac i powierzchnię łóżka przez zamoczeniem i zabrudzeniem. Podkłady nieprzemakalne dostępne są w wielu rozmiarach – można umieścić je dyskretnie pod prześcieradłem lub położyć bezpośrednio pod chorym, nie sprawiając mu tym przy dyskomfortu. Dostępne w hurtowni medycznej Mercant podkłady na łóżko są oddychające i bardzo chłonne. Podkłady higieniczne zapewniają idealną suchość i komfort – zapobiegając w pewnym stopniu przed odparzeniami. To najczęściej wybierane podkłady na łóżko dla osób starszych, dorosłych i dzieci. Podkłady medyczne – chłonne dostępne są w wielu rozmiarach:

  • 45/60 cm
  • 60/90 cm
  •  i innych

Podkłady celulozowe, podfoliowane z tej kategorii stanowią funkcję ochronną i pozwalają na utrzymanie czystości i higieny np. podczas zabiegów stomatologicznych. Dzięki podfoliowanemu spodzie podkładu – wilgoć i inne zanieczyszczenia zatrzymują się na chłonnej warstwie celulozowej, bez obaw o przeciekanie. Podkład stanowi bowiem podstawowy element wyposażenia każdej placówki medycznej. Może zostać także wykorzystany w warunkach domowych w przypadku osób chorych bądź stale unieruchomionych, gdyż zapewnia skuteczną ochronę przed bakteriami i wirusami. Jest to wyrób jednorazowy, który pozwala zachować sterylność na najwyższym poziomie.

Podkłady medyczne na łóżko 

Kolejnym produktem, który oferuje nasza hurtownia medyczna, są podkłady jednorazowe na łóżko w formie prześcieradła i higieniczne pościele włókninowe w kilku dostępnych kolorach. To doskonały sposób na zadbanie o czystość i komfort pacjenta w placówkach leczniczych, szpitalach, przychodniach i gabinetach zabiegowych. Komplety, jakimi są prześcieradła medyczne i pościele włókninowe są dedykowane dla jednej osoby i po wykorzystaniu – wyrzucane. Dostępne rozmiary:

  • 240/160 cm
  • 90/160 cm
  • 200/80 cm
  • i innych.

Zachęcamy do sprawdzenia pozostałych produktów z oferty naszego sklepu. Akcesoria medyczne, które oferujemy, są profesjonalne, trwałe i najwyższej jakości. Posiadamy w asortymencie akcesoria urologiczne, rękawice chirurgiczne, materiały opatrunkowe i wiele więcej. Gdyby pojawiły się jakiekolwiek wątpliwości, prosimy o kontakt.

Cena
Pokaż wyniki (35)
Podkłady medyczne
Widok:
Dostępność:
Na stronie:
Sortuj po: