Żele USG EKG

Żele USG EKG

Badanie EKG oraz badanie USG wymagają zastosowania profesjonalnych narzędzi i akcesoriów medycznych. W związku z tym postanowiliśmy poszerzyć ofertę Mercant o najwyższej jakości żele do USG oraz żel do EKG. Te dwa produkty pochodzą od renomowanych producentów, którzy stawiają na najwyższą jakość i precyzyjne wykonanie. Od teraz znajdziesz u nas żel do EKG Profi Line i żel do USG Profi Line. Posiadamy także uniwersalne rozwiązanie, które sprawdzi się w przypadku obu badań.

Żel do USG

Nasi stali klienci bardzo często zastanawiają się, jaki żel do USG wybrać. Z naszą pomocą już nie będziesz musiał wpisywać w wyszukiwarkę frazy „żel do USG – gdzie kupić?”. Znajdziesz go u nas w kilku różnorakich wariantach. Oferujemy żel do USG najlepszych producentów, którzy od lat prężnie działają na polskim rynku.

Wybrany żel do USG – apteka z reguły posiada mniejszy wybór asortymentu aniżeli profesjonalna hurtownia medyczna online, powinien łatwo rozprowadzać się na skórze, a jednocześnie posiadać naturalny odczyn pH.

Żel do EKG

Prawidłowo dopasowany żel do EKG ma za zadanie nie tylko ułatwiać przeprowadzenie badania, ale również przewodzić prąd elektryczny. Produkt, który znajdziesz w hurtowni medycznej Mercant posiada szerokie zastosowanie na różnych płaszczyznach diagnostyki. Doskonale opracowana formuła sprawia, że żel do EKG przez długi czas utrzymuje odpowiedni poziom wilgotności, dzięki czemu ponowna aplikacja preparatu nie będzie konieczna. Żel do USG Profi Line nie wywołuje podrażnień ani reakcji alergicznej. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszym asortymentem Mercant.

Żel do USG – jak wybrać?

Żel do USG – skład nie powinien oddziaływać na prawidłową pracę wykorzystywanej na co dzień głowicy. Gdyby pojawiły się jakieś pytania bądź wątpliwości, skontaktuj się z nami drogą telefoniczną lub mailową. Chętnie podpowiemy, jaki żel do USG wybrać, dzięki czemu uzyskasz gwarancję odpowiedniej lepkości, a zakupiony preparat medyczny nie będzie spływał ze skóry pacjenta w trakcie przeprowadzonego badania.

Cena

Pokaż wyniki (9)
Żele USG EKG
Widok:
Dostępność:
Na stronie:
Sortuj po: