Strzykawki nakręcane Luer Lock

Strzykawki luer lock widoczne w tej kategorii to produkty, które posiadają oznaczenie CE, utwierdzające w tym, że są zgodne z obowiązującymi w Unii Europejskiej normami. Strzykawki typu luer od producentów B.Braun oraz Terumo składają się z trzech elementów: cylindra, tłoka oraz gumowej części, dzięki której aplikacja płynów jest dużo prostsza.

Niezawodne, wielofunkcyjne strzykawki luer lock

Hurtownia medyczna Mercant oferuje strzykawki luer lock o objętości 3 ml, 5 ml, a nawet 10 ml, 20 ml i 30 ml. Wszystkie dostępne w ofercie strzykawki nakręcane posiadają specjalny gwint, dzięki któremu z łatwością można połączyć je z igłą oraz ze standardowymi pompami infuzyjnymi. 

Ponadto jednorazowe strzykawki z końcówką luer lock:

  • wykonane są z polipropylenu, 
  • posiadają czytelną, czarną skalę, ułatwiającą precyzyjne dawkowanie substancji, 
  • wyposażone są w specjalną blokadę, dzięki której tłok nie może się wysunąć ze strzykawki,
  • posiadają gumowe, podwójne uszczelnienie, znajdujące się za tłokiem. Jest ono wykonane z syntetycznego materiału (nielateksowe) i spełnia normy ISO,
  • pakowane są do zbiorczych opakowań, które są oznaczone kodami o różnych kolorach (po nich łatwo można ocenić wielkość strzykawki).

Tego typu artykuły medyczne znajdują szerokie zastosowanie zarówno w szpitalach, klinikach, jak i prywatnych przychodniach. Oferowane przez nas strzykawki jednorazowe dostępne są ponadto w atrakcyjnych cenach, przy zachowaniu najwyższych standardów jakości.

Cena

Pokaż wyniki (9)
Strzykawki nakręcane Luer Lock
Widok:
Dostępność:
Na stronie:
Sortuj po: