Strzykawki nakręcane Luer Lock

Strzykawki luer lock widoczne w tej kategorii to produkty, które posiadają oznaczenie CE, utwierdzające w tym, że są zgodne z obowiązującymi w Unii Europejskiej normami. Strzykawki typu luer od producentów B.Braun oraz Terumo składają się z trzech elementów: cylindra, tłoka oraz gumowej części, dzięki której aplikacja płynów jest dużo prostsza.

Niezawodne, wielofunkcyjne strzykawki luer lock

Hurtownia medyczna Mercant oferuje strzykawki luer lock o objętości 3 ml, 5 ml, a nawet 10 ml, 20 ml i 30 ml. Wszystkie dostępne w ofercie strzykawki nakręcane posiadają specjalny gwint, dzięki któremu z łatwością można połączyć je z igłą oraz ze standardowymi pompami infuzyjnymi. 

Ponadto jednorazowe strzykawki z końcówką luer lock:

  • wykonane są z polipropylenu, 
  • posiadają czytelną, czarną skalę, ułatwiającą precyzyjne dawkowanie substancji, 
  • wyposażone są w specjalną blokadę, dzięki której tłok nie może się wysunąć ze strzykawki,
  • posiadają gumowe, podwójne uszczelnienie, znajdujące się za tłokiem. Jest ono wykonane z syntetycznego materiału (nielateksowe) i spełnia normy ISO,
  • pakowane są do zbiorczych opakowań, które są oznaczone kodami o różnych kolorach (po nich łatwo można ocenić wielkość strzykawki).

Tego typu artykuły medyczne znajdują szerokie zastosowanie zarówno w szpitalach, klinikach, jak i prywatnych przychodniach. Oferowane przez nas strzykawki jednorazowe dostępne są ponadto w atrakcyjnych cenach, przy zachowaniu najwyższych standardów jakości.

Strzykawka Luer Lock - zabezpieczenie przed rozlaniem 

Nasza hurtownia medyczna prezentuje szeroki wybór produktów, które są wręcz niezbędne w placówkach ochrony zdrowia – zarówno tych prywatnych, jak i publicznych – oraz w wielu domach prywatnych. Strzykawki specjalistyczne dostępne w naszym asortymencie wyróżniają się wysoką jakością i precyzją wykonania. Wśród nich możemy wymienić strzykawki nakręcane z końcówką Luer Lock, które umożliwiają nakręcanie igły. Niwelują one ryzyko zsunięcia się igły podczas wykonywania iniekcji – nawet tych wielokrotnych. Te wyroby medyczne cechują się także wyraźnymi miarkami, które pozwalają na precyzyjne odmierzanie podawanego płynu. To jednak nie wszystko – strzykawki specjalistyczne Luer Lock zapewniają, że podczas aplikowania nie dojdzie do niezamierzonego rozlania się preparatu.

Strzykawka trzyczęściowa to w pełni bezpieczny produkt, który posiada przezroczysty cylinder, na którym umieszczono odporną na ścieranie skalę z podziałką. Strzykawki nakręcane posiadają gwint typu Luer Lock, który umożliwia połączenie z igłą poprzez nakręcenie jej na strzykawkę. Te wyroby specjalistyczne stanowią gwarancję wygody oraz precyzji – dzięki nim możliwe jest podanie pełnej dawki płynu. To rozwiązanie zdecydowanie ułatwia pracę personelowi medycznemu – wykorzystanie strzykawki tego rodzaju pozwala na zminimalizowanie martwej przestrzeni, co redukuje ilość utraconego leku. Strzykawki nakręcane to odpowiedni wybór, aby zapobiec przypadkowemu wyciekowi płynu podczas aplikacji. 

Na tej podstronie prezentujemy strzykawki nakręcane Luer Lock, aczkolwiek w asortymencie hurtowni medycznej Mercant znajduje się znacznie więcej wyrobów medycznych! Odpowiadając na potrzeby klientów, nieustannie poszerzamy naszą ofertę, dbając przy tym, aby wybierać produkty wysokojakościowe, spełniające rygorystyczne normy. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i złożenia zamówienia. Zapewniamy przy tym odpowiednią obsługę klienta, dlatego w razie wystąpienia jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu! 

Cena
Pokaż wyniki (17)
Strzykawki nakręcane Luer Lock
Widok:
Dostępność:
Na stronie:
Sortuj po: