Ubrania chirurgiczne

Ubrania operacyjne komplety dwuczęściowe

Ubrania chirurgiczne dwuczęściowe wykonane z włókniny SMS odgrywają ważną rolę w pracy każdego lekarza. Nie tylko pełnią one funkcję ochronną, ale i zapewniają komfort w trakcie zabiegów chirurgicznych. Nasza hurtownia medyczna Mercant oferuje ubrania operacyjne dwuczęściowe od zaufanych producentów i w różnych rozmiarach: S, M, L, XL, XXL. 

Odzież chirurgiczna w przystępnej cenie 

Odzież chirurgiczna dwuczęściowa, znajdująca się w ofercie hurtowni medycznej Mercant, spełnia niezbędne normy, dopuszczające ją do użytku w szpitalach. Stanowi ona jeden z podstawowych środków ochronnych dla medyków, a przy tym zapewnia komfort w trakcie pracy. Dostępna jest ona w standardowym, niebieskim kolorze, który jest charakterystyczny dla pracowników służby zdrowia. Dzięki odpowiedniemu skrojeniu oraz materiałom, z których została wykonana:

  • nie krępuje ona ruchów,
  • jest przewiewna,
  • łatwo i szybko się ją zakłada oraz ściąga. 

W tej kategorii, oprócz ubrania chirurgicznego dwuczęściowego, oferujemy również spodenki dla pacjenta, które są niezbędne podczas przygotowań do zabiegu. Nabyć można je w atrakcyjnej cenie oraz w dowolnej ilości. 

W naszym asortymencie znajdziesz różnorodne artykuły medyczne. Oprócz dwuczęściowej odzieży operacyjnej w Mercant kupisz ponadto fartuchy, maski, a także klapki szpitalne. Odzież medyczna, którą Ci oferujemy, wyprodukowana została przez cenionych producentów, którzy stawiają na nowoczesne rozwiązania, a także wysoką jakość. Sprawdź i przekonaj się o tym sam. 

W przypadku ewentualnych pytań związanych z zakupem zachęcamy do kontaktowania się z nami - dane kontaktowe znajdują się na stronie. Nasi pracownicy szczegółowo odpowiedzą na każde pytanie, a w razie potrzeby pomogą w dokonaniu odpowiedniego wyboru oraz w złożeniu zamówienia.

Cena

Pokaż wyniki (8)
Ubrania chirurgiczne
Widok:
Dostępność:
Na stronie:
Sortuj po: