Narzędzia chirurgiczne

W ostatnim czasie postanowiliśmy wzbogacić naszą ofertę artykułów medycznych o dodatkowe rozwiązania, w tym właśnie zestaw narzędzi chirurgicznych. Znajdujące się w tej kategorii sterylne narzędzia chirurgiczne stanowią podstawowe wyposażenie sal zabiegowych oraz bloków operacyjnych. Wśród licznych produktów nie zabrakło rozwiązań takich, jak specjalistyczne narzędzia medyczne używane na co dzień w chirurgii ogólnej, okulistyce, a także w laryngologii. Narzędzia chirurgiczne – kleszcze naczyniowe Pean, haki chirurgiczne bądź igły do usuwania ciał obcych – wykonane zgodnie z najwyższymi standardami zostały stworzone z myślą o wszystkich lekarzach specjalistach, którym zależy na świetnej jakości i atrakcyjnych cenach. Zapoznaj się z naszym katalogiem i zamów wysokiej jakości narzędzie chirurgiczne dopasowane do Twoich potrzeb i oczekiwań. Posiadamy szeroki wybór rozwiązań, które zapewniają precyzję ruchów oraz gwarantują bezpieczeństwo i higienę w miejscu pracy.

Narzędzia chirurgiczne – rodzaje

Mercant to hurtownia medyczna online, która od lat zaopatruje placówki medyczne w narzędzia chirurgiczne jałowe i wiele więcej. Wszystkie widniejące w ofercie produkty – w tym profesjonalne instrumenty chirurgiczne, spełniają aktualnie wymagane normy. Dostępne w Mercant narzędzia chirurgiczne zostały wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej, dzięki czemu sprawdzają się podczas wielokrotnej sterylizacji. Dzięki wyprofilowanym kształtom dobrze leżą w dłoni, przez co pozwalają wykonywać precyzyjne ruchy. Nasze narzędzia chirurgiczne to gwarancja najwyższej jakości i doskonałego wykonania. Posiadamy wachlarz możliwości, który z pewnością zda egzamin w każdej placówce medycznej – i na bloku operacyjnym, i na oddziale ratunkowym.

Dostępne u nas narzędzia chirurgiczne – katalog ten obejmuje narzędzia chirurgiczne jednorazowe i wielorazowe, mają za zadanie ułatwić wykonywanie codziennych czynności, uwzględniając przy tym obowiązujące normy i zasady zachowania czystości w miejscu pracy. Wybierając proponowane przez nas narzędzie chirurgiczne lub zestaw narzędzi chirurgicznych, nie będziesz musiał martwić się o jakość oferowanych akcesoriów medycznych.

Wśród podstawowych rozwiązań, które są dostępne w naszym asortymencie w atrakcyjnej cenie, należy wyróżnić narzędzia chirurgiczne, takie jak:

  • narzędzia do chirurgii ogólnej – pincety różnych rozmiarów, kleszcze naczyniowe Pean i Kochery, nożyczki wieloczynnościowe, staplery do skóry, nożyczki opatrunkowe itp.,
  • narzędzia chirurgiczne laryngologiczne – w tej kategorii znajdują się np. wzierniki nosowe i uszne, jednorazowe zestawy laryngologiczne czy też haczyki laryngologiczne, 
  • haki chirurgiczne – w tym hak chirurgiczny ręczny, używany podczas chirurgii jamy brzusznej, hak chirurgiczny służący do rozciągania ran oraz hak chirurgiczny typu langenbeck, 
  • narzędzia okulistyczne – igły do usuwania ciał obcych z oka,
  • nici chirurgiczne – a w tym chirurgiczne szwy wchłanialne i niewchłanialne. 

Narzędzia chirurgiczne laryngologiczne

W związku z licznymi prośbami naszych klientów poszerzyliśmy asortyment w hurtowni medycznej Mercant o narzędzia chirurgiczne wykorzystywane przez lekarzy laryngologów. Znajdziesz u nas nie tylko narzędzia chirurgiczne jednorazowe, ale również rozwiązania wielorazowe, w tym właśnie pincety uszne i nosowe, wzierniki nosowe i uszne, lusterka laryngologiczne i haczyki laryngologiczne. Narzędzia chirurgiczne laryngologiczne zostały zaprojektowane tak, aby przeprowadzone badanie laryngologiczne nie wiązało się z dużym dyskomfortem wśród pacjentów, tym samym nie budziło obaw. Zestaw narzędzi chirurgicznych dla laryngologów jest dostępny w atrakcyjnych cenach.

Dbamy o to, aby wszystkie prezentowane w naszej hurtowni medycznej produkty wyróżniały się wysoką jakością, dlatego w ofercie dostępne są narzędzia chirurgiczne laryngologiczne wyprodukowane przez cenionych producentów. Zostały one stworzone z należytą starannością i z wykorzystaniem wytrzymałych materiałów, dzięki czemu sprawdzą się one nawet podczas bardzo wymagających warunków, znacząco ułatwiając pracę personelu medycznego.

Chirurgiczne narzędzia laryngologiczne gwarantują bezpieczeństwo podczas pracy, a jako że są to wyroby medyczne sterylne, mogą zostać użyte od razu po wyjęciu z opakowania. Ergonomiczne opakowania, w których umieszczony został sprzęt laryngologiczny, wpływa na komfort specjalisty. 

Instrumenty chirurgiczne

W hurtowni Mercant narzędzia chirurgiczne dostępne są w wielu rozmiarach i o różnym zastosowaniu. Z pewnością nie zabraknie tutaj rozwiązań, takich jak jednorazowe narzędzie chirurgiczne – pincety i staplery, jak i wielokrotnego użytku narzędzia chirurgiczne – kleszcze naczyniowe Pean, które można poddać procesowi sterylizacji bez obawy o szybką utratę swej żywotności. Za ich wykonaniem stoją zaufani producenci, którzy od lat dostarczają najwyższej klasy narzędzia chirurgiczne, a to świadczy o ich wyjątkowości.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem. Aby operacja czy zabieg chirurgiczny zakończył się sukcesem, niezbędna jest odpowiednio wykwalifikowana kadra medyczna – nie bez znaczenia pozostają jednak wykorzystywane przez nią narzędzia chirurgiczne. Odpowiednio wyprofilowane instrumenty medyczne pozwalają na wykonywanie precyzyjnych ruchów oraz gwarantują komfort pracy. Wśród produktów dostępnych w naszej hurtowni medycznej dostępne są narzędzia do chirurgii ogólnej, a także instrumenty wykorzystywane w laryngologii czy okulistyce. Prezentujemy również haki chirurgiczne oraz nici chirurgiczne. 

Jeżeli w trakcie składania zamówienia na zestaw narzędzi chirurgicznych – kleszcze naczyniowe Pean, haki chirurgiczne lub szwy rozpuszczalne – pojawiło się jakieś pytanie czy wątpliwość, zachęcamy do skontaktowania się z nami. Jesteśmy tutaj dla wszystkich klientów – biznesowych czy indywidualnych. Z chęcią podpowiemy, jakie narzędzia chirurgiczne okażą się najlepszym wyborem. Sprawdź nasz zestaw narzędzi chirurgicznych i złóż zamówienie.

Cena
Pokaż wyniki (154)
Narzędzia chirurgiczne
Widok:
Dostępność:
Na stronie:
Sortuj po: