Anestezjologia

Hurtownia medyczna Mercant to miejsce, w którym zamówisz nie tylko najwyższej klasy materiały opatrunkowe i narzędzia chirurgiczne, ale także sprzęt medyczny niezbędny na oddziałach anestezjologicznych i ratunkowych. W niniejszej ofercie możesz znaleźć maski do anestezjologii, wąsy tlenowe oraz szereg innych akcesoriów, które umożliwiają przeprowadzenie różnego rodzaju procedur medycznych z zachowaniem wysokiego poziomu higieny w miejscu pracy. Nasza oferta została wzbogacona o rozwiązania pochodzące od renomowanych producentów, co świadczy o ich wyjątkowości. Znajdziesz tutaj maski silikonowe krtaniowe Zarys, rurki intubacyjne z mankietem Covidien oraz rurki ustno-gardłowe typu GUEDEL. Stanowią one podstawowy element w pracy każdego anestezjologa, tym samym pozwalają podać znieczulenie lub udrożnić drogi oddechowe. W naszym asortymencie posiadamy wyłącznie najlepsze artykuły medyczne jednorazowe i wielorazowe, dzięki czemu wybór optymalnego rozwiązania nie powinien stanowić trudności. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą Mercant. Czekamy na Twoje zamówienie!

Maska tlenowa

Jako hurtownia medyczna online, na każdym kroku dokładamy wszelkich starań, by złożone zamówienie spełniło Twoje oczekiwania. Tym razem przygotowaliśmy specjalną ofertę, a w niej maski do anestezjologii, które są u nas dostępne w kilku wariantach. Maska twarzowa wykonana z bezbarwnego PCV została stworzona w ten sposób, aby ułatwiać przetransportowanie tlenu do płuc pacjenta. Najczęściej wykorzystywana jest podczas akcji ratunkowej, choć nie tylko. Posłuży również do inhalacji lub terapii tlenowej. Dostępna w naszej hurtowni online maska tlenowa to wyrób medyczny poddany wcześniej procesowi sterylizacji tlenkiem etylenu. Jest gotowa do użycia tuż po wyjęciu z opakowania. Maski do anestezjologii oferujemy w kilku wersjach – maska do resuscytatora silikonowa oraz jednorazowa maska twarzowa. Możesz także zamówić maski silikonowe przeznaczone dla dzieci, które posiadają regulowaną blaszkę na nos oraz specjalną gumkę mocującą. Gdyby pojawiły się jakiekolwiek pytania, śmiało skontaktuj się z nami. Napisz lub zadzwoń, a my pomożemy Ci w wyborze najlepszego rozwiązania. Z naszą drobną pomocą wyposażysz każdą placówkę medyczną w najwyższej klasy akcesoria anestezjologiczne.

Maski krtaniowe

Sprzęt anestezjologiczny, który znajdziesz w niniejszej kategorii, pochodzi od zaufanych na polskim rynku producentów. Możesz zatem liczyć na coś więcej aniżeli tylko doskonałe wykonanie. Dostępne u nas akcesoria dla anestezjologów zostały wyprodukowane zgodnie z najwyższymi standardami, przez co mogą zostać wykorzystane w każdej placówce bez obawy o ryzyko wystąpienia niepożądanych skutków ubocznych. Oprócz rozwiązań, takich jak rurka intubacyjna czy maska twarzowa z PCV znajdziesz wysokiej jakości maski krtaniowe. Wykonane z silikonu są przeznaczone do jednorazowego użytku. Maska krtaniowa – rozmiary dostępne u nas: 1.0, 1.5, 2.0, 2.5, 3.0, 4.0, 5.0 – została zaprojektowana tak, aby nie wywoływać bólu i dyskomfortu u pacjentów. Dodatkowo posiada ona anatomiczne wygięcie, przez co wprowadzenie maski krtaniowej nie powinno stanowić wyzwania nawet specjalistom z mniejszym stażem pracy. Jest to wyrób medyczny jednorazowy, który został poddany sterylizacji. Nie posiada lateksu oraz ftalanów. Zachęcamy do złożenia zamówienia na oferowane w hurtowni medycznej Mercant maski silikonowe. Dołożymy wszelkich starań, by już niebawem dostarczyć zamówienie na wskazany adres i spełnić Twoje oczekiwania!

Cena
Pokaż wyniki (104)
Anestezjologia
Widok:
Dostępność:
Na stronie:
Sortuj po: