Kompresy niejałowe

Zadowolenie naszych klientów to absolutny priorytet, czego dowodem jest stale poszerzająca się oferta akcesoriów medycznych, które mogą zostać wykorzystane zarówno w placówkach ochrony zdrowia, jak i w warunkach domowych. W hurtowni medycznej Mercant obecnie zamówisz nie tylko sterylne gazy opatrunkowe, lecz także ich niejałowe odpowiedniki. Kompresy medyczne niesterylne zostały stworzone z myślą o szczególnych potrzebach, w tym właśnie o sytuacjach, w których nie istnieje konieczność zachowania sterylności. Dostępne w znajdującej się tutaj kategorii kompresy niesterylne mogą zostać wykorzystane do celów higienicznych, gospodarczych lub spożywczych, co niewątpliwie przekłada się na ich funkcjonalność. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą Mercant i do złożenia zamówienia. Dołożymy wszelkich starań, by gazy opatrunkowe niebawem znalazły się także u Ciebie. Z naszą pomocą zaopatrzysz każdą placówkę medyczną w najwyższej klasy rozwiązania specjalistyczne i zobaczysz, dlaczego to najlepszy z możliwych wyborów.

Kompresy niesterylne

Kompresy medyczne niejałowe dostępne w naszej hurtowni medycznej Mercant to wyroby renomowanych producentów, w tym Matocomp oraz TZMO. Przeznaczone do czynności z różnego zakresu zostały wykonane z bawełny, co wpływa na ich wydajność oraz funkcjonalność. Kompresy niesterylne mogą zostać wykorzystane nie tylko w trakcie procedury spożywczej bądź gospodarczej, lecz także podczas zabiegów i operacji, gdyż skutecznie pochłaniają one wilgoć oraz płyny ustrojowe. Materiały opatrunkowe niesterylne oferujemy w kilku rozmiarach, co więcej – możesz wybrać ilość sztuk w opakowaniu. Są one pakowane po 10, 30, 40 lub 100 sztuk, dzięki czemu bez problemu znajdziesz optymalne rozwiązanie oraz zaopatrzysz domową apteczkę pierwszej pomocy i gabinet lekarski w specjalistyczne wyroby medyczne. Zamów już teraz nasze kompresy medyczne, które są gwarancją 100% zadowolenia. Z nami możesz liczyć na doskonałe wykonanie i konkurencyjne ceny. Czekamy na Twoje zamówienie!

Opatrunki włókninowe

Nasza hurtownia medyczna Mercant nieustannie dokłada starań, by klienci stali, ale także i nowi mogli znaleźć interesujące akcesoria medyczne, które spełnią ich najśmielsze oczekiwania. W niniejszej kategorii znajdziesz szeroki wybór rozwiązań, w tym opatrunki na rany. Gazy opatrunkowe oferujemy w wersji jałowej i niejałowej, co sprawia, że możesz wybrać wyrób medyczny dopasowany do Twoich indywidualnych potrzeb. Każdy ze znajdujących się tutaj produktów pochodzi od zaufanych producentów, którzy niewątpliwie zwracają uwagę na każdy nawet najmniejszy detal. Oferowane przez nas kompresy medyczne wykonane z gazy bielonej znalazły szerokie zastosowanie w branży medycznej i tylko. Są w pełni bezpieczne dla skóry, a tym samym możesz zamówić je w opakowaniach różnej pojemności. Gdyby jednak pojawiły się jakiekolwiek wątpliwości, napisz do nas lub zadzwoń. Chętnie pomożemy Ci w wyborze najlepszego rozwiązania i odpowiemy na zadane pytania. Jesteśmy tutaj dla Ciebie!

Cena
Pokaż wyniki (12)
Kompresy niejałowe
Widok:
Dostępność:
Na stronie:
Sortuj po: