Kompresy niejałowe

Gaziki i kompresy niejałowe

Zadowolenie naszych klientów stawiamy na pierwszym miejscu, czego dowodem jest stale poszerzająca się oferta akcesoriów medycznych, które mogą zostać wykorzystane zarówno w placówkach ochrony zdrowia, jak i w warunkach domowych. W hurtowni medycznej Mercant obecnie zamówisz nie tylko sterylne gazy opatrunkowe, lecz także ich niejałowe odpowiedniki.

Kompresy medyczne niesterylne zostały stworzone z myślą o szczególnych potrzebach, w tym właśnie o sytuacjach, w których nie jest istotne zachowanie sterylności. Dostępne w tej kategorii kompresy niesterylne mogą zostać wykorzystane do celów higienicznych, gospodarczych lub spożywczych, co niewątpliwie przekłada się na ich funkcjonalność. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą Mercant i do złożenia zamówienia. Dołożymy wszelkich starań, by gazy opatrunkowe niebawem znalazły się także u Ciebie. Z naszą pomocą zaopatrzysz każdą placówkę medyczną w najwyższej klasy rozwiązania specjalistyczne i zobaczysz, dlaczego to najlepszy z możliwych wyborów.

Kompresy niesterylne

Kompresy medyczne niejałowe dostępne w naszej hurtowni medycznej Mercant to wyroby renomowanych producentów, w tym Matocomp oraz TZMO. Zostały wykonane z bawełny, co wpływa na ich wydajność oraz funkcjonalność. Kompresy niesterylne mogą zostać wykorzystane nie tylko w trakcie procedury spożywczej bądź gospodarczej, lecz także podczas zabiegów i operacji, gdyż skutecznie pochłaniają one wilgoć oraz płyny ustrojowe. Materiały opatrunkowe niesterylne oferujemy w kilku rozmiarach, co więcej – możesz wybrać liczbę sztuk w opakowaniu. Są one pakowane po 10, 30, 40 lub 100 sztuk, dzięki czemu bez problemu znajdziesz optymalne rozwiązanie oraz zaopatrzysz domową apteczkę pierwszej pomocy i gabinet lekarski w specjalistyczne wyroby medyczne.

Zamów już teraz nasze kompresy medyczne, które są gwarancją 100% zadowolenia. U nas możesz liczyć na wysoką jakość produktów i konkurencyjne ceny. Czekamy na Twoje zamówienie!

Opatrunki włókninowe

Nasza hurtownia medyczna Mercant nieustannie dokłada starań, by zarówno stali, jak i nowi klienci mogli znaleźć potrzebne akcesoria medyczne, które spełnią ich oczekiwania. W niniejszej kategorii znajdziesz szeroki wybór produktów, w tym opatrunki na rany. Gazy opatrunkowe oferujemy w wersji jałowej i niejałowej, co sprawia, że możesz wybrać wyrób medyczny dopasowany do Twoich indywidualnych potrzeb. Każdy ze znajdujących się tutaj produktów pochodzi od zaufanych producentów, którzy zwracają uwagę na każdy nawet najmniejszy detal.

Oferowane przez nas kompresy medyczne wykonane z gazy bielonej znalazły szerokie zastosowanie w branży medycznej i nie tylko. Są w pełni bezpieczne dla skóry, a dodatkowo możesz zamówić je w opakowaniach o różnej pojemności. Gdyby jednak pojawiły się jakiekolwiek wątpliwości, napisz do nas lub zadzwoń. Chętnie pomożemy Ci w wyborze najlepszego rozwiązania i odpowiemy na zadane pytania. Jesteśmy tutaj dla Ciebie!

Sprawdzone kompresy niejałowe

Gaziki niejałowe dostępne w ofercie naszej hurtowni są wykonane w całości z bawełny, która jest bielona bez zastosowania chloru. Dzięki temu są bezpieczne i nie podrażniają skóry. Występują w wersji 13- i 17-nitkowej. Mają brzegi składane do wewnątrz, co sprawia, że korzystanie z nich jest wygodne. Są to gaziki niejałowe typu ES, co ogranicza ryzyko wysuwania się z nich luźnych nitek.

Tych produktów nie może zabraknąć na wyposażeniu żadnej placówki medycznej. Ich uniwersalne zastosowanie sprawia, że przydają się w wielu sytuacjach. Są chłonne, dzięki czemu doskonale zbierają oraz rozprowadzają płyny. Tym, co je wyróżnia, jest także ich atrakcyjna cena oraz doskonała jakość.

Wytrzymałe kompresy niejałowe

Kompresy niejałowe oferowane przez hurtownię Mercant charakteryzują się:

  • brakiem luźnych włókien na ich powierzchni,
  • miękkością, która zapewnia komfort pacjentom,
  • dopasowywaniem się do kształtów ciała,
  • możliwością ich przecinania bez ryzyka pojawienia się luźnych nitek.

W asortymencie są dostępne kompresy niejałowe 10 x 10, 7,5 x 7,5 oraz 5 x 5 cm. Bez problemu można je także przyciąć na pożądany kształt oraz rozmiar. Mają one 4, 8 lub 12 warstw, dzięki czemu z łatwością można dopasować je do konkretnych potrzeb.

Jak wysterylizować gaziki niejałowe?

Kompresy niejałowe 10 x 10 oraz w innych rozmiarach można z powodzeniem wysterylizować przy pomocy pary wodnej, radiacyjnie lub za pomocą tlenku etylenu. Tego rodzaju procesy pozwalają usunąć z ich powierzchni wszelkie zanieczyszczenia, dzięki czemu można je stosować także jako materiały opatrunkowe bezpośrednio na rany. Sterylizacja zabija drobnoustroje, które mogłyby wywoływać różnego rodzaju infekcje, zakażenia czy choroby. Aby to zrobić, trzeba wyjąć kompresy niejałowe z opakowania oraz przełożyć do torebek lub rękawów do sterylizacji. Należy pamiętać o tym, aby stosować się do zaleceń umieszczonych na opakowaniach materiałów opatrunkowych.

Niezawodne gaziki i kompresy niejałowe

Gaziki niejałowe 10 x 10 ze względu na swoje rozmiary doskonale sprawdzają się przede wszystkim do zewnętrznego zabezpieczenia większych ran. Wcześniej trzeba je zdezynfekować, stosując w tym celu odpowiedni środek oraz umieścić na nich jałowy kompres. Dzięki temu rana będzie odpowiednio zabezpieczona przed wnikaniem w jej głąb drobnoustrojów oraz zanieczyszczeń. Gaziki niejałowe 10 x 10 natomiast chronią przed przypadkowym zadrapaniem czy uszkodzeniem opatrunku.

Wybierając odpowiedni kompres, trzeba zwrócić szczególną uwagę nie tylko na stopień jego jałowości. Duże znaczenie ma także materiał, z jakiego został wykonany. Powinna być to tkanina oddychająca i przyjemna dla skóry. Należy także uwzględnić liczbę warstw oraz to, ile sztuk znajduje się w zbiorczym opakowaniu. Ważne jest również, czy każdy z nich jest zapakowany osobno. Wybierając gaziki niejałowe od sprawdzonych i zaufanych producentów, można mieć pewność, że spełnią one swoją funkcję i będą bezpieczne dla pacjentów.

Cena
Pokaż wyniki (12)
Kompresy niejałowe
Widok:
Dostępność:
Na stronie:
Sortuj po: