Termometry medyczne bezdotykowe i zbliżeniowe

Termometry

Termometr medyczny to niewątpliwie przyrząd, który jest zawsze pod ręką personelu medycznego kliniki czy też szpitala. Dzięki niemu istnieje możliwość zbadania temperatury pacjenta, a także śledzenia przebiegu gorączki bez obawy o poziom higieny w miejscu pracy. Ze względu na swoją funkcjonalność obecnie dużą popularnością cieszą się w szczególności termometry medyczne bezdotykowe, których nie zabrakło w tej kategorii. Znajdziesz u nas termometr bezdotykowy z atestem medycznym w kilku różnych wariantach, który dodatkowo posiada wbudowany tryb oszczędzania energii.

Termometr medyczny

Elektroniczne termometry medyczne bezdotykowe w hurtowni medycznej Mercant, podobnie jak warianty dotykowe, są przyrządami niezastąpionymi. Zawsze mają je pod ręką zarówno pielęgniarki, jak i lekarze. W naszej ofercie znajduje się między innymi bezdotykowy termometr z atestem medycznym, który: 

  • dokonuje pomiaru temperatury na odległość, dzięki wiązce nakierowanej na czoło lub na obszar za uchem, 
  • wyposażone został w duży wyświetlacz, na którym wyświetla się wynik, 
  • zawiadamia o podwyższonej temperaturze, 
  • jest wielofunkcyjny. Oferowany w Mercant termometr bezdotykowy medyczny pozwala zbadać zarówno dzieci, jak i dorosłych. Mało tego, dużo osób używa go do sprawdzenia temperatury powierzchni, np. wody w dziecięcej wanience.

Termometr bezdotykowy z atestem medycznym

Zakupione w hurtowni Mercant elektroniczne termometry medyczne bezdotykowe z atestem na podczerwień są proste w użyciu, a do tego pozwalają zachować higienę na najwyższym poziomie – pomiar temperatury odbywa się bez konieczności dotykania ciała pacjenta, dzięki czemu termometr medyczny nie musi być każdorazowo czyszczony. Jest to z pewnością duża oszczędność czasu, a także komfort użytkowania. Termometry bezdotykowe medyczne pobierają także niewiele energii, dzięki czemu można je użytkować przez długi czas. 

Wykorzystywany dotychczas termometr medyczny rtęciowy może być toksyczny, a zarazem bardzo niebezpieczny dla naszego zdrowia. W związku z tym pragniemy przedstawić najwyższej jakości termometr bezdotykowy medyczny renomowanego producenta zaprojektowany z myślą o użytku domowym oraz profesjonalnym. W ofercie Mercant posiadamy termometry medyczne bezdotykowe w kilka wariantach tak, aby każdy klient mógł znaleźć idealne rozwiązanie. Oferowany u nas termometr medyczny jest łatwy w użyciu, co więcej – cechuje się bardzo wysoką dokładnością pomiarów.

Hurtownia medyczna Mercant oferuje termometry bezdotykowe medyczne o niewielkich rozmiarach, które wygodnie leżą w dłoni i są proste w obsłudze (wystarczy je włączyć). Sprawdzą się w każdej placówce medycznej – klinice czy szpitalu, w której istnieje konieczność pomiaru temperatury u większej liczby osób. Oprócz nich w asortymencie można także znaleźć inne przydatne przyrządy – zarówno wykorzystywane przez lekarzy, jak i na użytek prywatny, we własnym domu. Zapoznaj się z naszą ofertą i już dziś zamów wysokiej jakości termometr bezdotykowy medyczny.

Cena
Etykiety
Pokaż wyniki (5)
Termometry
Widok:
Dostępność:
Na stronie:
Sortuj po: