Maseczki medyczne chirurgiczne

Maseczki medyczne jednorazowe w hurtowni Mercant dostępne są w wielu rodzajach. Możesz znaleźć u nas maski chirurgiczne, maski medyczne jednorazowe, półmaski filtrujące oraz maski kopułkowe. Istnieje możliwość złożenia zamówienia na dowolną ilość sztuk w bardzo przystępnych cenach. Wykorzystywane na co dzień przez personel medyczny maski medyczne stanowią doskonały wybór niezależnie czy poszukujecie rozwiązania na użytek prywatny, czy służbowy. Maska antywirusowa medyczna FFP3 skutecznie ochroni was przed skażonymi materiałami i płynami drobnoustrojowymi.

Maski medyczne z filtrem HEPA

Maski medyczne od zawsze były używane przez lekarzy oraz pielęgniarki w szpitalach, a także przez personel w laboratoriach. Warto zwrócić uwagę na to, że mają one dwustronne działanie – z jednej strony chronią użytkownika, a z drugiej osoby, które koło niego przebywają. Wybór odpowiedniego rozwiązania ma szczególne znaczenie dla naszego zdrowia! 

Jako hurtownia medyczna oferujemy maski medyczne w kilku rodzajach:

  • maska lekarska na gumkę – dostępna jest w rozmiarze uniwersalnym. Z łatwością dostosowuje się one do twarzy, a także pozwala na swobodne oddychanie. Cena tego typu maseczek medycznych jest bardzo przystępna, dzięki czemu dużo osób decyduje się na większe zapasy, które starczają na długi czas, 
  • maska z filtrem FFP2 – dzięki swojej efektywnej filtracji (aż 94%) doskonale chroni one użytkownika przed pyłem oraz smogiem,
  • maska medyczna FFP3 – jej skuteczność filtracji wynosi 99%. Tego typu maseczki medyczne jednorazowe stanowią dodatkowe zabezpieczenie zarówno przed bakteriami, jak i wirusami. Używane są one najczęściej przez personel szpitali, który ma styczność z osobami zakażonymi,
  • maska chirurgiczna wiązana na troki – posiada one trzy warstwy, jest w wygodny sposób wiązana, a także spełnia niezbędne wymogi EN14683:2004 utwierdzające o jej efektywnej filtracji,
  • półmaska kopułkowa – tego typu maski medyczne są lekkie i wygodne w noszeniu. Przed zakupem warto jest zwrócić uwagę na ich klasę ochrony. Najczęściej jest to FFP2. 

Sklep medyczny – maski chirurgiczne dostępne są w wielu wariantach. W zależności od Twoich potrzeb sprawdzi się inne rozwiązanie. Jeżeli zależy Ci na wysokim stopniu ochrony, maski medyczne z filtrem HEPA stanowią najlepszy wybór.

Jednorazowe maski medyczne – czy są skuteczne?

Obecnie jednorazowe maseczki medyczne na twarz stosowane są nie tylko przez personel medyczny. Tak ważne jest, by mieć odpowiedni ich zapas. Maseczki medyczne jednorazowe to strzał w dziesiątkę, zwłaszcza jeżeli zależy wam na ekonomicznym rozwiązaniu. W przeciwieństwie do wielorazowych maseczek medycznych nie trzeba ich w odpowiedni sposób odkażać i sterylizować tuż po użyciu.

Jako hurtownia medyczna Mercant sprzedająca maseczki medyczne jednorazowe, zachęcamy do zapoznania się z naszą rozbudowaną ofertą. W naszym asortymencie znajduje się również odzież medyczna, a w tym fartuchy, klapki, czy też ochraniacze na obuwie.

Cena
Pokaż wyniki (7)
Maski
Widok:
Dostępność:
Na stronie:
Sortuj po: