Plastry z opatrunkiem

Plastry z opatrunkiem stosuje się w celu zabezpieczenia i ochrony rany przed zanieczyszczeniami. Nasza hurtownia medyczna oferuje plastry z opatrunkiem na rany pooperacyjne, które najczęściej są jałowe oraz klasyczne opatrunki z plastrem na drobne skaleczenia i niewielkie urazy.

Plastry na rany z opatrunkiem - rodzaje i zastosowanie

Plastry z opatrunkiem na rany występują w kilku wariantach i różnią się zastosowaniem. W Mercant oferujemy zarówno plastry do placówek medycznych, jak i do domowej apteczki, w tym:

  • sterylne plastry z centralnym opatrunkiem na rany pooperacyjne,
  • tradycyjne opatrunki z plastrem na niewielkie rany i drobne skaleczenia,
  • plastry dla dzieci z różnymi motywami postaci z bajek,
  • plastry na rolce, służą jako przylepiec.

Plaster z opatrunkiem powinien przylegać na całej szerokości rany i pozwolić skórze swobodnie oddychać. Na sączące się rany warto zastosować plaster hydrofobowy, który zapobiega przyklejaniu się gazy do zranionego miejsca. Opatrunki można także podzielić ze względu na rodzaj materiału: włókninowe, tkaninowe, jedwabne, silikonowe, z folii PE. Jeśli chcesz kupić dobre plastry, hurtownia medyczna Mercant to odpowiednie miejsce. W naszej ofercie znalazły się m.in. plastry z opatrunkiem Noviplast i Fabriplast, czyli produkty uznanych i renomowanych producentów materiałów opatrunkowych, którzy stosują hipoalergiczne kleje i delikatne materiały. 

Plastry ochronne z opatrunkiem

Aby wesprzeć proces gojenia się przerwanej ciągłości tkanki, należy zabezpieczyć ją przed działaniem czynników zewnętrznych – doskonałą barierą przed wszelkiego rodzaju zanieczyszczeniami oraz drobnoustrojami jest plaster na ranę. Nasza hurtownia medyczna prezentuje produkty, które pozwalają skórze oddychać. Ponadto, dostępne plastry na rany posiadają niezwykle chłonną warstwę, która gwarantuje wysoki poziom absorbcji wysięku – nie przywiera ona jednak do przerwanej tkanki, co zapewnia wysoki komfort użytkowania. 

Plastry na rany dostępne w naszej hurtowni znajdują zastosowanie w praktyce lekarskiej – stanowią wsparcie dla personelu medycznego przy wykonywaniu opatrunków na ciele pacjenta – a także w domach prywatnych, gdyż są niezbędnym elementem każdej domowej apteczki. To sterylne wyroby, które stanowią doskonały opatrunek na skaleczenia, otarcia, rany cięte oraz szarpane. Ponadto, sprawdzają się one jako materiał opatrunkowy na powierzchowne oparzenia, a także rany po zabiegach czy operacjach. 

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z asortymentem naszej hurtowni medycznej – obejmuje on m.in. tradycyjne opatrunki z plastrem przeznaczone na mniejsze rany, plastry na rolce czy sterylne plastry z centralnym opatrunkiem służące opatrywaniu ran pooperacyjnych. Wśród naszej oferty można wyróżnić jednak nie tylko plastry z opatrunkiem, ale również wiele innych artykułów medycznych. Jeśli pojawią się jakiekolwiek pytania dotyczące właściwości czy zastosowania któregokolwiek z wyrobów, zachęcamy do kontaktu – chętnie doradzimy również w kwestii wyboru produktów. Wszelkie dane kontaktowe, to znaczy numer telefonu oraz adres mailowy, znajdują się na stronie.

Cena
Pokaż wyniki (16)
Plastry z opatrunkiem
Widok:
Dostępność:
Na stronie:
Sortuj po: