Plastry z opatrunkiem

Plastry z opatrunkiem stosuje się w celu zabezpieczenia i ochrony rany przed zanieczyszczeniami. Nasza hurtownia medyczna oferuje plastry z opatrunkiem na rany pooperacyjne, które najczęściej są jałowe oraz klasyczne opatrunki z plastrem na drobne skaleczenia i niewielkie urazy.

Plastry z opatrunkiem na rany - rodzaje i zastosowanie

Plastry z opatrunkiem na rany występują w kilku wariantach i różnią się zastosowaniem. W Mercant oferujemy zarówno plastry do placówek medycznych, jak i do domowej apteczki, w tym:

  • sterylne plastry z centralnym opatrunkiem na rany pooperacyjne,
  • tradycyjne opatrunki z plastrem na niewielkie rany i drobne skaleczenia,
  • plastry dla dzieci z różnymi motywami postaci z bajek,
  • plastry na rolce, służą jako przylepiec.

Plaster z opatrunkiem powinien przylegać na całej szerokości rany i pozwolić skórze swobodnie oddychać. Na sączące się rany warto zastosować plaster hydrofobowy, który zapobiega przyklejaniu się gazy do zranionego miejsca. Opatrunki można także podzielić ze względu na rodzaj materiału: włókninowe, tkaninowe, jedwabne, silikonowe, z folii PE. Jeśli chcesz kupić dobre plastry, hurtownia medyczna Mercant to odpowiednie miejsce. W naszej ofercie znalazły się m.in. plastry z opatrunkiem Noviplast i Fabriplast, czyli produkty uznanych i renomowanych producentów materiałów opatrunkowych, którzy stosują hipoalergiczne kleje i delikatne materiały. 

Cena

Pokaż wyniki (12)
Plastry z opatrunkiem
Widok:
Dostępność:
Na stronie:
Sortuj po: