Torebki do sterylizacji do autoklawu

W tej kategorii znajdują się foliowo-papierowe torebki do sterylizacji, dzięki którym w sposób szybki i szczelny można zabezpieczyć narzędzia wielokrotnego użytku. Torebki do autoklawu występują w wielu rozmiarach, dzięki czemu zmieszczą się w nich duże, jak i niewielkie narzędzia. 

Wysokiej jakości torebki do autoklawu

Znajdujące się w tej kategorii woreczki do autoklawu wykonane są z laminatu foliowego, który odporny jest na rozerwanie. Dzięki temu, że torebki do sterylizacji w autoklawie są przezroczyste, to z łatwością można zweryfikować, co się w nich znajduje. 

Foliowo-papierowe torebki do sterylizacji w różnych rozmiarach nadają się do sterylizacji:

  • parą wodną (STEAM) - początkowo wskaźnik ma kolor różowy, po sterylizacji zmienia się na brązowy, 
  • tlenkiem etylenu (EO) - początkowo wskaźnik ma kolor zielononiebieski, po sterylizacji jest on żółty,  
  • formaldehydem (FORM).

W przeciwieństwie do rękawów foliowych torebki do sterylizacji w autoklawie posiadają pasek kleju, dzięki któremu nie trzeba zgrzewać ich boku. Część papierowa torebki do sterylizacji odporna jest także na wilgoć. Dla wygody użytkowania woreczki posiadają wskaźnik sterylizacji, który zmienia barwę, gdy proces przebiegnie poprawnie. 

Torebki do sterylizacji

Dostępne w ofercie pakiety do sterylizacji w autoklawie spełniają niezbędne normy, np. EN PN 868-3. Folia, z których są one wykonane, jest wielowarstwowa, zaś papier medyczny ma gramaturę 60g na m². Torebki papierowo-foliowe do sterylizacji nie pylą się również podczas otwierania. 

Hurtownia medyczna Mercant oferuje akcesoria do sterylizacji od sprawdzonych producentów, takich jak Medals. Wśród innych artykułów znajdują się rękawy do sterylizacji, które samodzielnie można przycinać na dowolną długość, a także testy i wskaźniki sterylizacji. Zachęcamy do zapoznania się z całą ofertą, a w razie ewentualnych pytań do skontaktowania się z nami. Niezbędne dane kontaktowe znajdują się na stronie. 

Cena
Pokaż wyniki (14)
Torebki do sterylizacji
Widok:
Dostępność:
Na stronie:
Sortuj po: