Mycie i pielęgnacja

Mydła antybakteryjne znajdują dziś zastosowanie zarówno w szpitalach i przychodniach, jak i wszelkiego rodzaju lokalach użyteczności publicznej. Wykorzystywane są także do prywatnego użytku. Ze względu na obecność bakterii i wirusów w praktycznie każdym miejscu, do którego się udajemy, warto pamiętać o częstej dezynfekcji rąk. Profesjonalne mydła antybakteryjne oraz płyny do mycia rąk oferuje nasza hurtownia medyczna. Znajdziesz u nas wysokiej jakości preparaty, które nadają się do specjalistycznego oraz codziennego użytku. Skuteczna dezynfekcja skóry pozwoli Ci na uchronienie się przed licznymi zanieczyszczeniami, chorobami oraz zarazkami. Sprawdź nasz asortyment i zamów już teraz!

Płyny do mycia rąk – ochrona przed wirusami i bakteriami

Płyny antybakteryjne są najczęściej wykorzystywane przez lekarzy oraz innych specjalistów opieki medycznej do chirurgicznego mycia rąk. Mają one za zadanie skutecznie usunąć wszystkie wirusy i bakterie przed oraz po zabiegach, badaniach oraz każdym kontakcie z pacjentem. Dlatego też bardzo ważne jest, aby mydła te były skuteczne. Jednocześnie dezynfekcja rąk może powodować przesuszenia oraz uszkodzenia skóry. Przy częstym używaniu takich środków, warto więc wybrać delikatne płyny do pielęgnacji skóry, które zadbają o jej dobrą kondycję. 

Skuteczne mydła bakteriobójcze z dostawą lub odbiorem osobistym

Niezawodne środki do dezynfekcji, praktyczne dozowniki do dezynfekcji oraz inne artykuły z naszej hurtowni możesz zamówić z dostawą pod podany adres lub odebrać osobiście w Łodzi. Współpracują z nami setki placówek medycznych na terenie całego kraju, co potwierdza najlepszą jakość oferowanych przez nas produktów. Zapewniamy szybką wysyłkę oraz profesjonalną obsługę. W razie pytań, zapraszamy do kontaktu!
 

Cena

Pokaż wyniki (16)
Mycie i pielęgnacja
Widok:
Dostępność:
Na stronie:
Sortuj po: