Igła do znieczuleń podpajęczynówkowych

Widniejące w ofercie igły z prowadnicą do znieczuleń podpajęczynówkowych to produkty spełniające najwyższe standardy. Igły do znieczuleń marki B.Braun z tej kategorii cechują się atraumatycznym szlifem dwupłaszczyznowym, a także przezroczystą nasadką Luer Lock, która pozwala kontrolować wypływ płynów. 

Specjalistyczne igły do znieczuleń 

Hurtownia medyczna Mercant oferuje w tej kategorii specjalistyczne igły do znieczuleń zewnątrzoponowych. Dostępne są one w kilku rozmiarach, które dodatkowo sygnalizują kolory nasadek. Medyczne igły podpajęczynówkowe znajdują się w opakowaniach handlowych - ilość igieł w jednym pudełku podana jest w specyfikacjach każdego produktu. 

Specjalistyczne igły do znieczuleń podpajęczynówkowych nie są jedynymi artykułami medycznymi, które oferuje hurtownia Mercant. Oprócz igły z prowadnicą do znieczuleń lędźwiowych można również nabyć:

Igły specjalistyczne w tej kategorii cechują się wysoką jakością, która przekłada się nie tylko na komfort pacjenta, ale i lekarza, wykonującego dane czynności.  Medyczne igły z prowadnicą minimalnie uszkadzają tkankę i z łatwością przez nią przechodzą. Dzięki przezroczystej nasadce można również kontrolować przepływ płynów. 
 

Cena

Pokaż wyniki (7)
Igła do znieczuleń podpajęczynówkowych
Widok:
Dostępność:
Na stronie:
Sortuj po: