Ostrza jednorazowe

Oferowane przez hurtownię medyczną Mercant ostrza do skalpeli mają szerokie zastosowanie. Wykorzystywane są one w licznych procedurach, między innymi z zakresu chirurgii oraz patologii, dlatego też w naszym asortymencie znajdują się ostrza Swann-Morton o wielu kształtach oraz rozmiarach.

Ostrza do skalpeli wysokiej jakości

Jako hurtownia medyczna oferujemy jednorazowe ostrza do skalpeli Swann-Morton, które wykonane są ze stali. Sprzedajemy je w wielu kształtach oraz charakterystycznej dla tego produktu numeracji. Dzięki temu można u nas nabyć ostrza jednorazowe, których używa się podczas konkretnych zabiegów. 

Ostrza do skalpeli Swann-Morton mają kształt trójkątów lub półksiężyców - z łatwością można je umieścić w przeznaczonej do tego celu rączce. Wśród najczęściej używanych ostrzy nie zabrakło w ofercie:

  • jednorazowego ostrza chirurgicznego nr 10 - tego typu ostrze do skalpela wykorzystywane jest najczęściej do długich nacięć tkanek miękkich. Lekarze sięgają po nie w celu wykonania nacięcia skóry, czy też mięśni, 
  • jednorazowego ostrza chirurgicznego nr 12 - przypominające półksiężyc ostrze wykorzystywane jest podczas usuwania szwów, jak i zabiegów z zakresu chirurgii - zarówno urologicznej, naczyniowej, laryngologicznej, a także ogólnej,
  • jednorazowe ostrze chirurgiczne nr 15 - w przeciwieństwie do pozostałych ten typ ostrza jest dosyć krótki i zakrzywiony, dzięki temu idealnie nadaje się do niewielkich nacięć, np. w trakcie usuwania znamion. 

Ostrza jednorazowe - jaki wybrać do nich trzonek?

Decydując się na ostrza do skalpeli Swann-Morton należy również wziąć pod uwagę to, do jakich trzonków one pasują. Jeżeli chodzi o tego samego producenta, sytuacja jest bardzo przejrzysta:

  • ostrza jednorazowe nr 18, 19, 20, 21, 22, 22A, 23, 24, 25, 25A, 26, 27, 36 dedykowane są dla trzonka numer 4,
  • ostrza jednorazowe nr 10, 6, 9, 10A, 10R, 11, 11P, 12, 12D, 13, 14, 15, 15A, 15C, 15T, 16, 40, E/11, D/15, E/11 pasują idealnie do trzonka numer 3.

Wśród artykułów medycznych w naszej hurtowni, poza jednorazowymi ostrzami do skalpeli, znaleźć można również:

Cena

Pokaż wyniki (17)
Ostrza jednorazowe
Widok:
Dostępność:
Na stronie:
Sortuj po: