Ostrza jednorazowe

Oferowane przez hurtownię medyczną Mercant ostrza do skalpeli znalazły szerokie zastosowanie w branży medycznej. Wykorzystywane są one w licznych procedurach, między innymi z zakresu chirurgii oraz patologii. Dlatego też w naszym asortymencie znajdują się ostrza jednorazowe chirurgiczne Swann-Morton o wielu kształtach oraz rozmiarach, co sprawia, że każdy klient będzie mógł znaleźć idealne rozwiązanie dopasowane do jego potrzeb, a dotychczasowy dylemat „Jakie ostrze jednorazowe wybrać?” odtąd przestanie istnieć. Dostępne w naszej hurtowni online ostrza jednorazowe pozwalają na wykonanie nacięcia zarówno z góry, jak i z dołu. Jest to wyrób medyczny sterylny, dzięki czemu może zostać użyty tuż po wyjęciu z opakowania. Ostrza do skalpeli Swann-Morton to niewątpliwie jeden z najlepszych wyborów. Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem i do złożenia zamówienia na ostrza jednorazowe chirurgiczne.

Ostrza jednorazowe – rozmiary 

Jako hurtownia medyczna oferujemy jednorazowe ostrza do skalpeli Swann-Morton, które wykonane są ze stali. Sprzedajemy je w wielu kształtach oraz charakterystycznej dla tego produktu numeracji. Dzięki temu można u nas nabyć ostrza jednorazowe, których używa się podczas konkretnych zabiegów. 

Ostrza do skalpeli Swann-Morton mają kształt trójkątów lub półksiężyców – z łatwością można je umieścić w przeznaczonej do tego celu rączce. Wśród najczęściej używanych ostrzy nie zabrakło w ofercie:

  • jednorazowego ostrza chirurgicznego nr 10 – tego typu ostrze do skalpela wykorzystywane jest najczęściej do długich nacięć tkanek miękkich. Lekarze sięgają po nie w celu wykonania nacięcia skóry czy też mięśni, 
  • jednorazowego ostrza chirurgicznego nr 12 – przypominające półksiężyc ostrze wykorzystywane jest zarówno podczas usuwania szwów, jak i zabiegów z zakresu chirurgii - zarówno urologicznej, naczyniowej, laryngologicznej, a także ogólnej,
  • jednorazowego ostrza chirurgicznego nr 15 – w przeciwieństwie do pozostałych ten typ ostrza jest dosyć krótki i zakrzywiony, dzięki temu idealnie nadaje się do niewielkich nacięć, np. w trakcie usuwania znamion. 

Ostrza do skalpeli – jakie ostrze jednorazowe wybrać? Przy wyborze konkretnego rozwiązania należy zwrócić uwagę na opis, który można znaleźć pod każdym produktem, a także na oznaczenia numeryczne. Oferowane w hurtowni medycznej Mercant ostrza jednorazowe chirurgiczne to gwarancja sterylności i 100% bezpieczeństwa. Wykorzystywane w trakcie mniej bądź bardziej inwazyjnych zabiegów chirurgicznych zapewniają komfort użytkowania. 

Ostrza do skalpela 

Decydując się na ostrza do skalpeli Swann-Morton, należy również wziąć pod uwagę to, do jakich trzonków one pasują. Jeżeli chodzi o tego samego producenta, sytuacja jest bardzo przejrzysta. Skalpel jako podstawowy atrybut każdego chirurga można zamówić u nas w kilku wariantach, co z pewnością ułatwi całą sprawę, a przeprowadzenie codziennych procedur medycznych wejdzie na wyższy poziom.

Ostrza jednorazowe – rodzaje:

  • ostrza jednorazowe nr 18, 19, 20, 21, 22, 22A, 23, 24, 25, 25A, 26, 27, 36 dedykowane są dla trzonka numer 4,
  • ostrza jednorazowe nr 10, 6, 9, 10A, 10R, 11, 11P, 12, 12D, 13, 14, 15, 15A, 15C, 15T, 16, 40, E/11, D/15, E/11 pasują idealnie do trzonka numer 3.

Wśród artykułów medycznych w naszej hurtowni, poza jednorazowymi ostrzami do skalpeli, znaleźć można również:

Zachęcamy do zapoznania się z asortymentem Mercant. Gdyby pojawiły się natomiast jakieś pytania związane z wyborem konkretnego rozwiązania, prosimy o kontakt. Chętnie podpowiemy, jakie ostrze jednorazowe zamówić.

Cena
Etykiety
Pokaż wyniki (17)
Ostrza jednorazowe
Widok:
Dostępność:
Na stronie:
Sortuj po: