Worki na odpady

Hurtownia medyczna Mercant zadbała o to, aby wśród wielu artykułów, oferowanych na stronie, znalazły się też worki na odpady medyczne. Wykonane są one z folii LDPE, dzięki czemu cechują się dużą odpornością na przebicie, czy też rozerwanie. Dostępne są one również w kilku kolorach i o różnych pojemnościach.

Wysokiej jakości worki na odpady medyczne 

Worki na odpady medyczne stanowią podstawowe wyposażenie wielu gabinetów, nie tylko tych medycznych (w przychodniach, szpitalach, na oddziałach). Korzystać powinny z nich również inne placówki, takie jak salony kosmetyczne, salony tatuażu, czy też gabinety weterynaryjne. W zależności od potrzeby:

  • worki na odpady medyczne mogą być czerwone, niebieskie, żółte, czarne,
  • artykuły medyczne tego typu mogą mieć różną pojemność: 35 L, 60 L, 120 L, 160 L,
  • worki medyczne dostępne są w rolkach po 20, 25, 50 sztuk. 

Dzięki nim segregowanie, przenoszenie oraz transportowanie odpadów medycznych jest dużo bardziej bezpieczne.

Oferowane przez nas worki medyczne na odpady zakupić można w atrakcyjnej cenie oraz dowolnej ilości. Ich specyfikacje umieściliśmy w opisach produktów.

Oprócz czerwonych, niebieskich, żółtych i czarnych worków medycznych na odpady chemiczne oferujemy ponadto różnego typu środki do dezynfekcji, a w tym preparaty, bez których dezynfekcja narzędzi, czy też dezynfekcja powierzchni byłaby niemożliwa. Jako hurtownia medyczna zadbaliśmy również o to, by wśród asortymentu znalazł się również pojemnik na odpady medyczne o różnych pojemnościach. 

W przypadku ewentualnych pytań zachęcamy do skontaktowania się z nami. Nasi specjaliści, wykorzystując swoją nabytą na przestrzeni lat wiedzę na temat artykułów medycznych, odpowiedzą wyczerpująco na wszystkie pytania. Niezbędne dane kontaktowe znajdują się na naszej stronie.

Cena

Pokaż wyniki
Widok:
Dostępność:
Na stronie:
Sortuj po:
Sprawdź stan połączenia z internetem