Worki na odpady

Hurtownia medyczna Mercant zadbała o to, aby wśród wielu artykułów, oferowanych na stronie, znalazły się też worki na odpady medyczne. Wykonane są one z folii LDPE, dzięki czemu cechują się dużą odpornością na przebicie, czy też rozerwanie. Dostępne są one również w kilku kolorach i o różnych pojemnościach.

Wysokiej jakości worki na odpady medyczne 

Worki na odpady medyczne stanowią podstawowe wyposażenie wielu gabinetów, nie tylko tych medycznych (w przychodniach, szpitalach, na oddziałach). Korzystać powinny z nich również inne placówki, takie jak salony kosmetyczne, salony tatuażu, czy też gabinety weterynaryjne. W zależności od potrzeby:

  • worki na odpady medyczne mogą być czerwone, niebieskie, żółte, czarne,
  • artykuły medyczne tego typu mogą mieć różną pojemność: 35 L, 60 L, 120 L, 160 L,
  • worki medyczne dostępne są w rolkach po 20, 25, 50 sztuk. 

Dzięki nim segregowanie, przenoszenie oraz transportowanie odpadów medycznych jest dużo bardziej bezpieczne.

Oferowane przez nas worki medyczne na odpady zakupić można w atrakcyjnej cenie oraz dowolnej ilości. Ich specyfikacje umieściliśmy w opisach produktów.

Oprócz czerwonych, niebieskich, żółtych i czarnych worków medycznych na odpady chemiczne oferujemy ponadto różnego typu środki do dezynfekcji, a w tym preparaty, bez których dezynfekcja narzędzi, czy też dezynfekcja powierzchni byłaby niemożliwa. Jako hurtownia medyczna zadbaliśmy również o to, by wśród asortymentu znalazł się również pojemnik na odpady medyczne o różnych pojemnościach. 

W przypadku ewentualnych pytań zachęcamy do skontaktowania się z nami. Nasi specjaliści, wykorzystując swoją nabytą na przestrzeni lat wiedzę na temat artykułów medycznych, odpowiedzą wyczerpująco na wszystkie pytania. Niezbędne dane kontaktowe znajdują się na naszej stronie.

Cena
Pokaż wyniki (15)
Worki na odpady
Widok:
Dostępność:
Na stronie:
Sortuj po: