Urologia

W tej kategorii znajduje się wysokiej jakości sprzęt urologiczny, dzięki któremu w kompleksowy sposób można zadbać o pacjentów. Wszystkie widoczne akcesoria urologiczne, a w tym cewniki oraz woreczki na mocz, wyprodukowane zostały przez renomowanych producentów, takich jak B.Braun, Rochester Medical, czy też Covidien, co tylko świadczy o ich niezawodności. Spełniają one ponadto niezbędne normy oraz standardy, dlatego też można ich używać w prywatnych, jak i państwowych punktach medycznych.

Niezawodne akcesoria urologiczne

Jako hurtownia medyczna oferujemy w konkurencyjnych cenach akcesoria urologiczne w wielu rodzajach, dzięki czemu dopasować można je do swoich potrzeb. Wśród wielu artykułów znajdują się między innymi:

  • cewniki foleya - dostępne są one w wielu rozmiarach, które określane są skalą French. Do tych najczęściej używanych można zaliczyć modele CH 14, 16, 18, 20, czy też 24. Tego typu akcesoria urologiczne mogą przebywać w ciele pacjenta tymczasowo - w przypadku lateksowych cewników foleya pokrytych silikonem mowa jest o maksymalnie 2 tygodniach, 
  • cewniki silikonowe - wykonane ze 100% silikonu cewniki mogą przebywać w ciele nawet do 29 dni. Dzięki specjalnej konstrukcji są one łatwe w aplikacji, co znacząco przekłada się na komfort każdego pacjenta, 
  • cewniki zewnętrzne - to akcesoria urologiczne, które są bardzo łatwe w samodzielnej aplikacji. Posiadają one specjalną powłokę, dzięki której nie ma mowy o jakichkolwiek podrażnieniach, czy zakażeniach. Męskie cewniki zewnętrzne wyglądem przypominają klasyczną prezerwatywę, a ich końcówka idealnie pasuje do worków moczowych, 
  • worki na mocz - mówiąc o kompletnym wyposażeniu urologicznym nie można zapomnieć o workach moczowych. Dzięki przezroczystej ściance i wyrazistej skali pozwalają kontrolować ilość oraz barwę wydalanego moczu. Posiadają one również dodatkowe wzmocnienia i praktyczne otwory na wieszak, które podnoszą ich funkcjonalność, 
  • żel do cewnikowania - tego typu produkty, wchodzące w skład sprzętu urologicznego, mają zarówno właściwości znieczulające, jak i odkażające. Są one ponadto uniwersalne. Stosuje się je nie tylko podczas aplikacji docewnikowej. Żelem do cewnikowania pokrywa się również końcówkę od endoskopu, jak i kolonoskopu. 

Dzięki wysokiej jakości oferowanych produktów wszystkie znajdujące się w asortymencie akcesoria urologiczne mają długą datę ważności. Dostępne są one również pod wieloma postaciami, dzięki czemu samodzielnie można skompletować niezbędne dla siebie wyposażenie urologiczne. W przypadku ewentualnych pytań, jako hurtownia medyczna Mercant, zachęcamy do kontaktowania się z nami.

Sprzęt do badań urologicznych 

Wizyta w gabinecie lekarskim może się wiązać z niepokojem pacjentów, więc konieczne jest wyposażenie placówki medycznej w najwyższej jakości sprzęt. Doskonale to rozumiemy, dlatego w naszej ofercie prezentujemy najwyższej jakości instrumenty medyczne.

Wśród procedur, które nierzadko przyczyniają się do stresu u pacjentów, jest cewnikowanie. Aby czynność przebiegała jak najbardziej komfortowo dla badanego, warto postawić na oferowany przez nas cewnik Foleya, który jest najpopularniejszym cewnikiem pęcherzowym wykorzystywanym w urologii. Posiada on balon, który zapobiega wypadnięciu cewnika z pęcherza. 

Narzędzia urologiczne 

Wśród prezentowanego przez nas asortymentu znajdują się również worki na mocz – dostępne są produkty o różnych pojemnościach oraz odmiennych kolorach. Oferowane przez naszą hurtownię worki na mocz dla dorosłych posiadają spust i zawór T, co zapewnia łatwość w zakładaniu. Produkty dostępne w hurtowni Mercant są w pełni sterylne i wykonane z materiału PCV. Dodatkowo, worki nie posiadają w swym składzie lateksu. Ich ścianka jest przezroczysta, dzięki czemu możliwa jest wizualizacja moczu.

Strzykawka do cewników jest kolejnym akcesorium, które znajduje się w asortymencie naszej hurtowni. To wyrób, który pozwala na przepłukiwanie cewników – nasza oferta prezentuje produkty wyróżniające się wyraźną, czytelną oraz trwałą skalą.

Cena
Pokaż wyniki (34)
Urologia
Widok:
Dostępność:
Na stronie:
Sortuj po: