Akcesoria - pompki, spryskiwacze, dozowniki

Profesjonalna dezynfekcja wymaga nie tylko odpowiednich preparatów, ale i przeznaczonych do ich użytku akcesoriów. Pompki, spryskiwacze, czy dozowniki do dezynfekcji z pewnością ułatwią jej przeprowadzanie. Dlatego też kupując tego typu artykuły, nie można zapomnieć o całym szeregu przydatnych akcesoriów. W swojej ofercie ma je nasza hurtownia medyczna. Składając zamówienie na środki do dezynfekcji, uzupełnij je więc o dozowniki, czy pompki. Są to produkty wysokiej jakości, które doskonale nadają się do profesjonalnego użytku. Zadbaj o właściwe przeprowadzanie dezynfekcji już teraz. Sprawdź nasz asortyment i zamów!

Akcesoria do dezynfekcji – praktyczne i wytrzymałe 

W naszej hurtowni online znajdziesz liczne akcesoria, które z pewnością przydadzą się do różnego rodzaju dezynfekcji. Są to:

  • dozowniki, 
  • pompki, 
  • spryskiwacze.

Wykonane z wytrzymałych materiałów, są odporne na zniszczenia oraz trudne warunki. Przygotowując się do dezynfekcji w placówkach medycznych czy lokalach usługowych, warto także pamiętać o koncentratach do dezynfekcji dużych powierzchni, środkach do sterylizacji narzędzi, czy antybakteryjnych mydłach. Wszystkie te elementy zapewnią właściwe wyposażenie, konieczne dla prawidłowej ochrony przed wirusami, bakteriami i innymi zanieczyszczeniami.

Dezynfekcja – artykuły z dostawą pod podany adres lub odbiorem osobistym

Dezynfekcja narzędzi, skóry, czy powierzchni? Wszystkie potrzebne środki oraz akcesoria znajdziesz w naszej hurtowni online. Możesz zamówić je wygodnie z dostawą pod podany adres na terenie całego kraju lub odbiorem osobistym w Łodzi. Zapewniamy szybką wysyłkę oraz profesjonalną obsługę klienta. Współpracujemy z licznymi placówkami medycznymi oraz przedsiębiorstwami usługowymi w całej Polsce. W razie pytań, zapraszamy do kontaktu!

Akcesoria do dezynfekcji - zastosowanie 

Dezynfekcja rąk jest kwestią kluczową, aby zapewnić odpowiedni poziom higieny w placówce ochrony zdrowia oraz ograniczyć rozprzestrzenianie się różnego rodzaju drobnoustrojów. Aby ułatwić personelowi medycznemu, jak i pacjentom, korzystanie z preparatów do dezynfekcji, niezwykle przydatne są akcesoria do dezynfekcji. Umożliwiają one na wygodne pobieranie i dozowanie środków dezynfekujących, a także tych przeznaczonych do mycia czy pielęgnacji.

Dozowniki, pompki dozujące czy spryskiwacz do butelki stanowią akcesoria, które pozwalają zapewnić odpowiednie warunki higieniczne, jednocześnie niwelując ryzyko zakażeń krzyżowych. 

Dozowniki do dezynfekcji 

Dozowniki do dezynfekcji to niezwykle często wykorzystywane rozwiązanie – posiadają specjalne dźwignie, które umożliwiają wygodne dozowanie płynu. To zdecydowanie jeden z najprostszych sposobów dozowania preparatów dezynfekujących z butelek.

W naszej ofercie znajdują się również pompki dozujące. Dostępne są produkty odpowiednie do butelek o różnej pojemności – 500ml, jak i 1L. Wśród prezentowanego asortymentu można znaleźć także spryskiwacz do butelki wielokrotnego użytku – będzie on odpowiedni do butelek mających 500ml lub 1L należących do firm jak m.in. Meliseptol Rapid czy Melisetol New Formula. 

Cena
Pokaż wyniki (9)
Akcesoria - pompki, spryskiwacze, dozowniki
Widok:
Dostępność:
Na stronie:
Sortuj po: