Akcesoria - pompki, spryskiwacze, dozowniki

Profesjonalna dezynfekcja wymaga nie tylko odpowiednich preparatów, ale i przeznaczonych do ich użytku akcesoriów. Pompki, spryskiwacze, czy dozowniki do dezynfekcji z pewnością ułatwią jej przeprowadzanie. Dlatego też kupując tego typu artykuły, nie można zapomnieć o całym szeregu przydatnych akcesoriów. W swojej ofercie ma je nasza hurtownia medyczna. Składając zamówienie na środki do dezynfekcji, uzupełnij je więc o dozowniki, czy pompki. Są to produkty wysokiej jakości, które doskonale nadają się do profesjonalnego użytku. Zadbaj o właściwe przeprowadzanie dezynfekcji już teraz. Sprawdź nasz asortyment i zamów!

Akcesoria do dezynfekcji – praktyczne i wytrzymałe 

W naszej hurtowni online znajdziesz liczne akcesoria, które z pewnością przydadzą się do różnego rodzaju dezynfekcji. Są to:

  • dozowniki, 
  • pompki, 
  • spryskiwacze.

Wykonane z wytrzymałych materiałów, są odporne na zniszczenia oraz trudne warunki. Przygotowując się do dezynfekcji w placówkach medycznych czy lokalach usługowych, warto także pamiętać o koncentratach do dezynfekcji dużych powierzchni, środkach do sterylizacji narzędzi, czy antybakteryjnych mydłach. Wszystkie te elementy zapewnią właściwe wyposażenie, konieczne dla prawidłowej ochrony przed wirusami, bakteriami i innymi zanieczyszczeniami.

Dezynfekcja – artykuły z dostawą pod podany adres lub odbiorem osobistym

Dezynfekcja narzędzi, skóry, czy powierzchni? Wszystkie potrzebne środki oraz akcesoria znajdziesz w naszej hurtowni online. Możesz zamówić je wygodnie z dostawą pod podany adres na terenie całego kraju lub odbiorem osobistym w Łodzi. Zapewniamy szybką wysyłkę oraz profesjonalną obsługę klienta. Współpracujemy z licznymi placówkami medycznymi oraz przedsiębiorstwami usługowymi w całej Polsce. W razie pytań, zapraszamy do kontaktu!
 

Cena

Pokaż wyniki (6)
Akcesoria - pompki, spryskiwacze, dozowniki
Widok:
Dostępność:
Na stronie:
Sortuj po: