Bandaże dziane – opaski opatrunkowe

W tej kategorii możesz od niedawna znaleźć wysokiej jakości opaski opatrunkowe niezbędne w każdej placówce ochrony zdrowia i domowej apteczce pierwszej pomocy. Dostępny w hurtowni medycznej Mercant bandaż dziany jest wyrobem renomowanego producenta BIOMAR, który cechuje się świetną jakością w atrakcyjnej cenie. Jeżeli szukasz rozwiązania optymalnego na użytek służbowy bądź prywatny, zapoznaj się z naszym najnowszym katalogiem i zamów opaski opatrunkowe dziane wykonane z miękkiej wiskozy. Opaska dziana jest pakowana pojedynczo w papier powlekany polietylenem, co chroni ją przed uszkodzeniem i kontaktem z drobnoustrojami.

Bandaż dziany – cena jest zależna od rozmiaru konkretnego produktu. Oferujemy opaski opatrunkowe dziane w rozmiarach: 5cm x 4m, 10cm x 4m oraz 15cm x 4m. 

Opaska dziana – zastosowanie 

Oferowane w hurtowni Mercant opaski opatrunkowe dziane są bardzo przewiewne, dzięki czemu nie blokują dopływu powietrza do skóry i nie powodują podrażnień czy reakcji alergicznych. Ich delikatna elastyczność zapewnia pacjentom wysoki poziom komfortu oraz higieny, chroniąc jednocześnie ranę przed pogłębieniem urazu. Opaska dziana pozwala ranie oddychać. Złóż zamówienie już teraz!

Bandaż dziany – zastosowanie w szczególności w przypadku konieczności zabezpieczenia i podtrzymania opatrunku, a także unieruchomienia kończyny. Bandaż dziany zamówisz u nas pojedynczo lub w opakowaniach po 100 sztuk.

Opaski opatrunkowe dziane pozwalają na skuteczne podtrzymanie opatrunku pierwotnego. W przypadku skaleczenia, należy najpierw dokładnie oczyścić ranę – wodą bądź roztworem soli fizjologicznej – oraz usunąć większe zanieczyszczenia. Na oczyszczoną skórę można założyć opatrunek, a następnie całość przymocować przy pomocy opaski opatrunkowej dzianej. Pozwoli to zabezpieczyć zranione miejsce przed zabrudzeniami oraz tym samym znacząco zmniejszyć ryzyko rozwoju zakażenia.

Bandaże dziane – jak należy ich używać?

Aby zabandażować ranę, należy dobrać bandaż o odpowiednim rodzaju oraz wymiarach – dzięki naszemu szerokiemu zakresowi asortymentu możliwe jest zaopatrzenie zarówno placówki medycznej, jak i domowej apteczki we wszelkie niezbędne wyroby medyczne. Prezentujemy bandaże dziane czy opaski dziane elastyczne, które doskonale sprawdzą się przy podtrzymywaniu opatrunku pierwotnego. Należy pamiętać, by zawijać opaskę równo oraz ciasno – należy skontrolować te aspekty po założeniu pierwszych 2-3 obwojów. Dzięki temu bandaż dziany nie będzie się przesuwał oraz nie będzie założony zbyt ciasno. 

Opaska dziana to produkt niejałowy, tym samym nie może być stosowany bezpośrednio na ranę, co mogłoby skutkować wystąpieniem infekcji. Wysokiej jakości opaska dziana zabezpieczy opatrunek pierwotny, a pacjenci nie będą mieli powodu do obaw. Opaski opatrunkowe dziane wykonane z odpornego na uszkodzenia materiału to niezbędnik każdej apteczki pierwszej pomocy. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszym katalogiem w hurtowni medycznej Mercant i do złożenia zamówienia. Bandaż dziany jest dostępny w kilku wariantach. W razie pytań zapraszamy do kontaktu!


 

Cena
Etykiety
Pokaż wyniki (10)
Opaski dziane
Widok:
Dostępność:
Na stronie:
Sortuj po: