Bandaże dziane – opaski opatrunkowe

W tej kategorii możesz od niedawna znaleźć wysokiej jakości opaski opatrunkowe niezbędne w każdej placówce ochrony zdrowia i domowej apteczce pierwszej pomocy. Dostępny w hurtowni medycznej Mercant bandaż dziany jest wyrobem renomowanego producenta BIOMAR, który cechuje się świetną jakością w atrakcyjnej cenie. Jeżeli szukasz rozwiązania optymalnego na użytek służbowy bądź prywatny, zapoznaj się z naszym najnowszym katalogiem i zamów opaski opatrunkowe dziane wykonane z miękkiej wiskozy. Opaska dziana jest pakowana pojedynczo w papier powlekany polietylenem, co chroni ją przed uszkodzeniem i kontaktem z drobnoustrojami.

Bandaż dziany – cena jest zależna od rozmiaru konkretnego produktu. Oferujemy opaski opatrunkowe dziane w rozmiarach: 5cm x 4m, 10cm x 4m oraz 15cm x 4m. 

Opaska dziana – zastosowanie 

Oferowane w hurtowni Mercant opaski opatrunkowe dziane są bardzo przewiewne, dzięki czemu nie blokują dopływu powietrza do skóry i nie powodują podrażnień czy reakcji alergicznych. Ich delikatna elastyczność zapewnia pacjentom wysoki poziom komfortu oraz higieny, chroniąc jednocześnie ranę przed pogłębieniem urazu. Opaska dziana pozwala ranie oddychać. Złóż zamówienie już teraz!

Bandaż dziany – zastosowanie w szczególności w przypadku konieczności zabezpieczenia i podtrzymania opatrunku, a także unieruchomienia kończyny. Bandaż dziany zamówisz u nas pojedynczo lub w opakowaniach po 100 sztuk.

Bandaże dziane – jak należy ich używać?

Opaska dziana to produkt niejałowy, tym samym nie może być stosowany bezpośrednio na ranę, co mogłoby skutkować wystąpieniem infekcji. Wysokiej jakości opaska dziana zabezpieczy opatrunek pierwotny, a pacjenci nie będą mieli powodu do obaw. Opaski opatrunkowe dziane wykonane z odpornego na uszkodzenia materiału to niezbędnik każdej apteczki pierwszej pomocy. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszym katalogiem w hurtowni medycznej Mercant i do złożenia zamówienia. Bandaż dziany jest dostępny w kilku wariantach. W razie pytań zapraszamy do kontaktu!


 

Cena

Pokaż wyniki (5)
Opaski dziane
Widok:
Dostępność:
Na stronie:
Sortuj po: