Igły do nakłuć lędźwiowych

Igły do nakłuć lędźwiowych, oferowane w tej kategorii przez hurtownię medyczną Mercant, to wysokiej jakości produkty, wykorzystywane w trakcie standardowych procedur. Igły specjalistyczne tego typu posiadają wygodny uchwyt, przezroczystą nasadkę, a także mają różne rozmiary, które łatwo jest zidentyfikować po przypisanych kolorach. 

Specjalistyczne igły do nakłuć lędźwiowych 

Dzięki specjalistycznej igle do nakłuć lędźwiowych można nie tylko pobrać płyn mózgowo-rdzeniowy, ale i podać niezbędne leki, czy też wykonać znieczulenie. Hurtownia medyczna Mercant oferuje w tej kategorii igły specjalistyczne od sprawdzonych producentów, takich jak Becton Dickinson. Za sprawą wygodnego uchwytu pozwalają one na dużą swobodę przy wykonywaniu określonych czynności, a dzięki przezroczystej nasadce pozwalają mieć pełną kontrolę nad przepływającymi płynami.  

Oprócz medycznych igieł do nakłuć lędźwiowych w ofercie hurtowni znaleźć można również:

W przypadku ewentualnych pytań na temat artykułów medycznych można kontaktować się z hurtownią Mercant - zarówno drogą mailową, jak i telefoniczną. Niezbędne dane kontaktowe znajdują się na stronie.
 

Cena

Pokaż wyniki (3)
Igły do nakłuć lędźwiowych
Widok:
Dostępność:
Na stronie:
Sortuj po: