Okulistyka

Dostępne w tej kategorii narzędzia okulistyczne pozwalają przeprowadzać czynności medyczne w obrębie oka. Wykonane są one z wysokiej jakości stali nierdzewnej, dzięki czemu można je poddawać wielokrotnej sterylizacji. W Mercant zadbaliśmy o to, aby cena narzędzi okulistycznych była przystępna. 

Profesjonalne narzędzia okulistyczne 

Dostępne w naszej hurtowni oraz sklepach narzędzia okulistyczne wykorzystywane są podczas zabiegów, przeprowadzanych w obrębie oka. Dzięki specjalnie wyprofilowanym kształtom pewnie leżą w dłoni i pozwalają przeprowadzić precyzyjne czynności. 

Wśród okulistycznych narzędzi chirurgicznych w ofercie hurtowni Mercant nie mogło zabraknąć: 

  • igły do usuwania ciał obcych - została ona zaprojektowana z myślą o wykonywaniu precyzyjnych zabiegów. Ma ona prostą, cienko wyprofilowaną końcówkę, a także płaską rękojeść, dzięki której pewnie leży w dłoni. 

Narzędzia okulistyczne dostępne w Mercant zostały wyprodukowane przez producentów, cieszących się dobrą renomą w środowisku medycznym. Można zamówić je w atrakcyjnej cenie - w przypadku ewentualnych pytań, które mogły się pojawić w trakcie składania zamówienia - zachęcamy do skontaktowania się z nami. Nasi specjaliści są do Państwa dyspozycji. 

Poza instrumentami okulistycznymi hurtownia medyczna Mercant oferuje również inne narzędzia chirurgiczne, a w tym: 

Cena
Pokaż wyniki (1)
Okulistyka
Widok:
Dostępność:
Na stronie:
Sortuj po: