Pojemniki na odpady medyczne

Widniejące w ofercie naszej hurtowni medycznej Mercant pojemniki na odpady medyczne stanowią pewną inwestycję. Zostały wyprodukowane przez godnych zaufania producentów, takich jak Integros czy KM-Projekt. Są pojemne i odporne na uszkodzenia mechaniczne, w tym właśnie przebicia igieł. Dostępne u nas pojemniki na odpady medyczne pozwolą w bezpieczny sposób pozbyć się wszelkich odpadów bez obawy o narażenie własnego zdrowia. Posiadamy klasyczny kontener na odpady medyczne, a także czerwony pojemnik na odpady medyczne przeznaczony do zbiórki ostrych odpadów. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z katalogiem.

Odpady medyczne – pojemniki

Nasza hurtownia medyczna zadbała o to, aby w ofercie nie zabrakło rozwiązania, jakim jest kontener na odpady medyczne, a w tym na zużyte igły oraz zużyty sprzęt medyczny. Twardościenne pojemniki na odpady medyczne sprawdzą się zatem nie tylko w placówkach typowo medycznych, ale i w salonach tatuażu, salonach kosmetycznych czy w klinikach weterynaryjnych

Odpady medyczne – pojemniki dostępne w Mercant mają różną pojemność. W ofercie nie mogło zatem zabraknąć:

  • pojemnika na odpady medyczne: 0,7 L, 1 L, 2 L, 3,5 L, 5 L, 10 L, 60 L.

Wysokiej jakości artykuły medyczne stanowią sprawdzony zakup i niezawodnie będą spisywać się przez długi czas. 

Czerwony pojemnik na odpady medyczne 

Kontener na odpady medyczne stanowi nieodłączny element gabinetów lekarskich, ponieważ:

  • do opakowań na odpady medyczne trafiają przedmioty, takie jak igły, strzykawki, wenflony, ostrza chirurgiczne,
  • twardościenne pojemniki na odpady medyczne, oprócz zużytych igieł i sprzętu medycznego, służą do sortowania leków, różnych substancji chemicznych, elementów wyposażenia i odzieży lekarskiej, a nawet krwi czy też tkanek.

Oferowany w Mercant czerwony pojemnik na odpady medyczne cechuje się bardzo dużą odpornością na uszkodzenia, co więcej – ryzyko kontaktu ze skażonym materiałem ulegnie obniżeniu.

Pojemniki na odpady medyczne – cena

Pojemniki na ostre i niebezpieczne odpady medyczne są dużym ułatwieniem podczas składowania, transportu, a także utylizacji ich zawartości. Dlatego też nasza hurtownia medyczna zadbała o dużą ich różnorodność. 

Pojemniki na odpady medyczne – cena jest zależna od rodzaju wybranego produktu, producenta oraz pojemności. Dostępne w Mercant pojemniki na odpady medyczne znajdziesz w atrakcyjnych cenach.

Twardościenne pojemniki na odpady medyczne nie stanowią jedynego produktu, który można znaleźć w naszej hurtowni. W ofercie znajdują się również artykuły medyczne, takie jak:

Cena
Pokaż wyniki (22)
Pojemniki na odpady medyczne
Widok:
Dostępność:
Na stronie:
Sortuj po: