Pojemniki na odpady medyczne

Widniejące w ofercie naszej hurtowni pojemniki na odpady medyczne stanowią pewną inwestycję. Dzięki temu, że wyprodukowane zostały one przez godnych zaufania producentów, takich jak Intergos, czy też KM-Projekt, odporne są na uszkodzenia, a w tym na przebicia igieł. Dzięki nim w bezpieczny sposób można pozbyć się odpadów medycznych.

Duży wybór pojemników na odpady medyczne

Nasza hurtownia medyczna zadbała o to, aby w ofercie nie zabrakło pojemników na ostre odpady medyczne, a w tym na zużyte igły oraz zużyty sprzęt medyczny. Twardościenne pojemniki tego typu sprawdzą się zatem nie tylko w placówkach typowo medycznych, ale i w salonach tatuażu, salonach kosmetycznych, czy też w klinikach weterynaryjnych. Pojemniki na ostre odpady medyczne mają różną pojemność. W ofercie nie mogło zatem zabraknąć:

  • pojemnika na odpady medyczne:  0,7 L, 1 L, 2 L, 3,5 L, 5 L, 10 L, 60 L.

Wysokiej jakości artykuły medyczne stanowią sprawdzony zakup i niezawodnie będą spisywać się przez długi czas. 

Szerokie zastosowanie koszy na odpady medyczne

Kosze na odpady medyczne stanowią nieodłączny element gabinetów lekarskich, ponieważ:

  • do opakowań na odpady medyczne trafiają przedmioty, takie jak igły, strzykawki, wenflony, ostrza chirurgiczne,
  • twardościenne pojemniki medyczne, oprócz zużytych igieł i sprzętu medycznego, służą do sortowania leków, różnych substancji chemicznych, elementów wyposażenia i odzieży lekarskiej, a nawet krwi, czy też tkanek.  

Pojemniki na ostre i niebezpieczne odpady medyczne są dużym ułatwieniem podczas składowania, transportu, a także utylizacji ich zawartości. Dlatego też nasza hurtownia medyczna zadbała o dużą ich różnorodność. 

Twardościenne pojemniki na odpady medyczne nie stanowią jedynego produktu, który można znaleźć w naszej hurtowni. W ofercie znajdują się również artykuły medyczne, takie jak:

Cena

Pokaż wyniki (11)
Pojemniki na odpady medyczne
Widok:
Dostępność:
Na stronie:
Sortuj po: