Cewniki urologiczne Foleya

Dostępne w tej kategorii cewniki foleya to artykuły medyczne przeznaczone do krótkotrwałego użytkowania. Wykonane są one z giętkie lateksu i pokryte specjalną warstwą silikonu, ułatwiającą ich aplikację. Cewnik foley dostępny jest w różnych rozmiarach, podawanych w skali French. Wśród tych najczęściej używanych znajduje się CH 12, 14, 16, 18, 20, 22 oraz 24.

Cewniki foleya - produkty wysokiej jakości

Hurtownia medyczna Mercant oferuje lateksowe cewniki foleya pokryte silikonem do krótkotrwałego użytkowania (do długoterminowego użytkowania należy wybrać cewniki ze 100% silikonu). Znajdujące się w tej kategorii cewniki urologiczne foleya:

  • mają zaokrąglone zakończenie, dzięki któremu ich aplikacja jest łatwiejsza,
  • posiadają specjalny, odporny na pęknięcia balon,
  • mogą być używane maksymalnie do 2 tygodni,
  • są sterylne i pakowane w zbiorczych opakowaniach po 10 sztuk.

Znajdujące się w naszej ofercie cewniki urologiczne foleya mają szerokie zastosowanie. Służą one do odprowadzania moczu, dlatego też często są aplikowane pacjentom po zabiegach, którzy nie są w stanie samodzielnie korzystać z toalety. Cewniki foleya znajdują ponadto swoje zastosowanie w położnictwie w celu indukcji porodu. Wyprodukowane są one z giętkiego materiału, jakim jest lateks, dlatego też są one odporne na przełamania oraz skręcanie.

Ważnym elementem silikonowych, urologicznych cewników foleya jest również szczelny balonik. Dzięki niemu cewnik jest nie tylko właściwie osadzony w ciele pacjenta, ale i zabezpieczony przed wypadnięciem. Ze względu na swoją strukturę nie powoduje on ponadto dyskomfortu podczas chodzenia, czy też leżenia.

W hurtowni Mercant, oprócz cewników foleya, dostępny jest również wysokiej jakości sprzęt urologiczny, a w tym zewnętrzne cewniki urologiczne nadające się do samodzielnej aplikacji, jak i worki na mocz oraz żele znieczulające do cewnikowania.

Cena

Pokaż wyniki (14)
Cewniki urologiczne Foleya
Widok:
Dostępność:
Na stronie:
Sortuj po: