OBŁOŻENIE POLA OPERACYJNEGO - ZESTAW UNIWERSALNY NEOSET

NOD01000 NEOSET

Indeks katalogowy: OPT-ZEL-NOD01000

Obłożenia pacjenta dopasowane do odpowiednich procedur chirurgicznych - zestaw podstawowy
 • Dostępność: Dostępne
 • Dostawa: od 15,99 zł (Mercant - transport na terenie miasta Łodzi, Pabianic, Zgierza, Aleksandrowa Łódzkiego, Konstantynowa Łódzkiego)
 • Odbiór osobisty: darmowy
49,50 zł brutto / szt. 45,83 zł netto + 8% VAT / szt.

Opis

Obłożenie pola operacyjnego – zestaw uniwersalny Neoset

Zestaw uniwersalny 1 E

Serwety z materiału dwuwarstwowego Biflex EX, laminowanego ekstruzyjnie, o wysokiej chłonności o gramaturze 60 g/m2.
Uniwersalne zastosowanie i zgodność z normą PN-EN 13795.

W skład zestawu wchodzi:

 • 1 serweta na stolik instrumentariuszki 150 × 190 cm;
  • 1 osłona na stolik Mayo 80 × 145 cm;
  • 1 serweta z taśmą przylepną 180 × 180 cm;
  • 1 serweta z taśmą przylepną 150 × 240 cm;
  • 2 serwety z taśmą przylepną 75 × 100 cm;
  • 2 włókninowe OP taśmy 10 × 50 cm;
  • 4 ręczniki 30 × 40 cm.

Zestaw uniwersalny Neoset na salę zabiegową i operacyjną

Zestaw uniwersalny Neoset do obłożenia pola operacyjnego to produkt niezastąpiony na każdej sali zabiegowej oraz operacyjnej. Jego poszczególne elementy są skuteczną barierą dla płynów oraz drobnoustrojów. Pozwalają na zachowanie najwyższego poziomu higieny oraz znacząco ograniczają ryzyko wystąpienia infekcji i przenoszenia jej na kolejnych pacjentów czy personel. Gotowe zestawy to praktyczne rozwiązanie, które sprawdzi się w wielu procedurach medycznych.

Obłożenie pola operacyjnego – zestaw uniwersalny Neoset dla placówek medycznych

Wysokiej jakości obłożenia pola operacyjnego, takie jak zestaw od firmy Neoset, wpływają korzystnie nie tylko na bezpieczeństwo pacjenta, ale także na komfort pracy całego personelu medycznego. Poszczególne elementy są wykonane z wysokiej jakości materiałów odpornych na uszkodzenia. W niektórych z nich dodatkowo zastosowano taśmy przylepne, które ułatwiają utrzymanie ich w miejscu i zapobiegają przesuwaniu.

Najważniejsze właściwości zestawów obłożeń pola operacyjnego

Wśród najistotniejszych właściwości zestawów uniwersalnych do obłożenia pola operacyjnego należy wymienić przede wszystkim:

 • odporność na uszkodzenia mechaniczne,
 • uniwersalne zastosowanie do różnych procedur medycznych,
 • zróżnicowane rozmiary poszczególnych elementów,
 • wysoką chłonność.

Obłożenia pola operacyjnego są zapakowane w jednorazowe opakowania, a ich wyjęcie przebiega szybko i sprawnie, co jest niezwykle ważne podczas zabiegów czy operacji.

Serwety i obłożenia operacyjne w ofercie Mercant

W ofercie Mercant są dostępne gotowe zestawy obłożeń operacyjnych, zarówno uniwersalne, jak i te przeznaczone do przeprowadzania konkretnych zabiegów czy operacji. Ich elementy są zaprojektowane tak, aby w jak najlepszy sposób zabezpieczać otoczenie. To kompleksowe zestawy doceniane przez personel medyczny w codziennej pracy.


W ofercie znajdziesz m.in. zestawy przeznaczone do operacji barku, artroskopii kolana czy porodowe. Wybieramy wyłącznie produkty od zaufanych producentów specjalizujących się w tego rodzaju asortymencie. Dzięki temu cieszą się one uznaniem wśród naszych klientów. Hurtownia medyczna Mercant oferuje nie tylko duży wybór produktów wysokiej jakości, ale także konkurencyjne ceny. Już od wielu lat specjalizujemy się w zaopatrywaniu placówek medycznych. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą hurtowni oraz składania zamówień na zestawy obłożeń pola operacyjnego i nie tylko. Nasi doradcy chętnie udzielą dodatkowych informacji i odpowiedzą na wszelkie pytania.

Zobacz także

Klienci, którzy kupili ten produkt kupili również...