MANKIET UNIWERSALNY DO CIŚNIENIOMIERZA 2 DRENY GESS

Indeks katalogowy: APA-3-MA-GESS-01

  • Dostawa: od 15,99 zł (Kurier DPD)
  • Odbiór osobisty: darmowy
21,10 zł brutto / szt. 19,54 zł netto + 8% VAT / szt.

Opis

Uniwersalny mankiet do ciśnieniomierza manualnego i elektronicznego

Mankiet dostępny jest w dwóch wersjach: z jednym wężykiem lub dwoma wężykami.

Mankiet GESS jest bardzo łatwy w zapinaniu, dzięki wykorzystaniu szerokiej (100 mm) i mocnej taśmy typu rzep. System mocowania został dodatkowo uzupełniony metalową klamrą, która pozwala odwrócić kierunek zapinania.

Mankiet w wersji standardowej przeznaczony jest dla obwodu ramienia od 22 do 32 cm.
Dla większego obwodu polecamy wersję mankietu powiększoną, która również znajduje się w naszej ofercie.

Wymiary mankietu: 50 x 14 cm.   Dętka jest wymienna, została zespolona z mankietem w taki sposób, aby można było ją wymieniać.

  • OBWÓD RAMIENIA 24-32 CM
  • SPOSÓB MOCOWANIA : RZEP
  • DWA DRENY ( wężyk )

Mankiet GESS uniwersalny do ciśnieniomierza wyposażony w dwa dreny może być stosowany zarówno w domach prywatnych, jak i gabinetach pielęgniarskich czy lekarskich. Z uwagi na to, że produkt został wykonany z wysokiej jakości materiału jest on odporny na różnego rodzaju uszkodzenia oraz przetarcia wynikające z użytkowania mankietu. 

Mankiety GESS wyróżniają się swą odpornością – to wysokojakościowe, niezawodne produkty dostępne w bardzo atrakcyjnej cenie. Zapraszamy do zapoznania się z charakterystyką mankietu oraz złożenia zamówienia w naszej hurtowni medycznej.

Wybierając mankiet do ciśnieniomierza Omron, Microlife lub Sanitas należy przede wszystkim skupić się na obwodzie ramienia. Jeśli poszczególne elementy nie będą odpowiednio przylegały, powstały luz może skutkować tym, że uniwersalny rękaw nie zarejestruje właściwej wartości pulsu. Ma to szczególne znaczenie w przypadku urządzeń pomiarowych, gdzie parametry odczytywane są na zasadzie nacisku.