ŻEL DO EKG I USG UNIWERSALNY 500 ml COEL

Indeks katalogowy: ZEL-02-04

Żel do USG
  • Dostępność: Dostępne
  • Dostawa: od 15,99 zł (Mercant - transport na terenie miasta Łodzi, Pabianic, Zgierza, Aleksandrowa Łódzkiego, Konstantynowa Łódzkiego)
  • Odbiór osobisty: darmowy
11,50 zł brutto / szt. 10,65 zł netto + 8% VAT / szt.

Opis

ŻEL DO EKG I USG COEL UNIWERSALNY 500 ml 

Specjalnie dobrana receptura wyrobu pozwala na stosowanie go zarówno w diagnostyce ultrasonograficznej jak i elektrokardiograficznej.

Żel łatwo rozprowadza się na skórze i posiada neutralny odczyn pH.

Skład żelu gwarantuje brak oddziaływania na głowicę aparatu. Odpowiednia lepkość zapewnia dobrą przyczepność i zapobiega spływaniu wyrobu z ciała pacjenta podczas badania.

Przed nałożeniem warstwy żelu należy dokładnie oczyścić oraz osuszyć badaną powierzchnię. Co istotne, jeśli podczas badania USG obraz nie jest wyraźny bądź czułość się zmniejsza, wskazane jest nałożenie większej ilości żelu na skórę przed próbą regulacji aparatu. Z kolei po zakończeniu badania żel do EKG i USG COEL uniwersalny należy całkowicie usunąć przy pomocy papierowego ręcznika w celu uniknięcia pobrudzenia ubrania osoby badanej.

Żel powinien być przechowywany w szczelnie zamkniętych pojemnikach w temperaturze od 5 do 25°C, w ciemnych i suchych pomieszczeniach. 

Opakowania 500 ml

Opakowanie zbiorcze : 10 szt

Zobacz także

Klienci, którzy kupili ten produkt kupili również...