BASEN SANITARNY PLASTIKOWY - KAMED-PLUS A'1 SZT/10

Indeks katalogowy: BAS-2-2

  • Dostępność: Dostępne
  • Dostawa: od 15,99 zł (Mercant - transport na terenie miasta Łodzi, Pabianic, Zgierza, Aleksandrowa Łódzkiego, Konstantynowa Łódzkiego)
  • Odbiór osobisty: darmowy
21,10 zł brutto / szt. 19,54 zł netto + 8% VAT / szt.

Opis

Basen sanitarny plastikowy

Basen sanitarny plastikowy przeznaczony jest do załatwiania potrzeb fizjologicznych w pozycji leżącej zarówno przez dorosłych, jak i dzieci. Prezentowany produkt doskonale sprawdza się w placówkach ochrony zdrowia oraz w warunkach domowych.

Wyrób medyczny został wyprodukowany przez polską firmę Kamed-Plus posiadającą wieloletnie doświadczenie w branży. Basen sanitarny jest przyjemny w kontakcie z ciałem i bardzo lekki. Produkt jest odpowiedni do mycia oraz dezynfekcji większością środków do dezynfekcji.

Sterylizacja wyrobu może odbywać się natomiast w atmosferze suchego powietrza o temperaturze 130°C, jak również w autoklawie w atmosferze sprężonej pary wodnej w temperaturze 126°C. Basen sanitarny plastikowy posiada Deklarację Zgodności z wymaganiami Dyrektywy 93/42.

Prezentowany basen sanitarny pozwala zapewnić wysoki poziom higieny, a przy tym oferuje komfort i dyskrecję podopiecznemu. W razie pojawienia się jakichkolwiek pytań dotyczących produktu lub procedury składania zamówienia, serdecznie zachęcamy do kontaktu.