Cewniki i dreny

Jako hurtownia medyczna oferujemy różnego typu cewniki, które wyprodukowane zostały przez godnych zaufania producentów. W naszym asortymencie klienci znajdą w atrakcyjnej cenie jednorazowe cewniki silikonowe, jak i lateksowe o różnych długościach, zakończeniach oraz średnicach. 

Duży wybór cewników

W ofercie naszej hurtowni klienci zakupią różnego typu i wysokiej jakości cewniki silikonowe oraz lateksowe, które wyprodukowane zostały przez godnych zaufania, doświadczonych producentów. Wśród wielu rodzajów znajdują się między innymi:

  • cewniki Foleya, czyli typ jednorazowych cewników urologicznych o prostym zakończeniu. Posiadają one boczny otwór przy końcu cewnika,
  • cewniki do odsysania - są one produktem jałowym. Dzięki odpowiedniej strukturze są elastyczne i pozwalają na swobodne manewrowanie, 
  • jednorazowe cewniki zewnętrzne, które pacjent może założyć samodzielnie, bez pomocy osoby trzeciej. Pakowane są one po kilka sztuk. W przeciwieństwie do tradycyjnych cewników urologicznych stanowią one przyjazną alternatywę dla pacjenta.

Oferowane przez naszą hurtownię artykuły medyczne, a w tym jednorazowe cewniki silikonowe i lateksowe, zakupić można w dowolnej ilości w przystępnej cenie. Zachęcamy do zapoznania się z naszym szerokim asortymentem - w razie ewentualnych pytań prosimy o kontakt. 

Cena

Pokaż wyniki
Widok:
Dostępność:
Na stronie:
Sortuj po:
Sprawdź stan połączenia z internetem