OSTRZA SWANN-MORTON NR 6 100 SZTUK

Indeks katalogowy: OST-SM-006

Ostrze jednorazowe
  • Dostępność: Dostępne
  • Dostawa: od 15,99 zł (Mercant - transport na terenie miasta Łodzi, Pabianic, Zgierza, Aleksandrowa Łódzkiego, Konstantynowa Łódzkiego)
  • Odbiór osobisty: darmowy
77,95 zł brutto / opak. 72,18 zł netto + 8% VAT / opak.

Opis

OSTRZA SWANN-MORTON NR 6 100 SZTUK

Ostrza Swann Morton nr 6 to wysokiej jakości wyroby, które zostały wyprodukowane z wytrzymałych materiałów. Dzięki swej krótkiej, zaokrąglonej krawędzi tnącej, ostrza chirurgiczne doskonale sprawdzają się do krótkich, precyzyjnych nacięć. Ten model jest kompatybilny z rękojeścią z serii nr 3 (3, 3L, 5, 7, 8, B3, B3L).

Narzędzie jest przeznaczone do jednorazowego użytku. Sterylne opakowanie zbiorcze zawiera 100 sztuk ostrzy – każde z nich jest pakowane pojedynczo w blistry.

Ostrze pozwala na wykonywanie nacięcia zarówno z góry jak i z dołu. Ostrza o 34 różnych kształtach z 12 różnymi uchwytami są stosowane we wszystkich dziedzinach chirurgii, w tym w chirurgii kardiologicznej, ortopedycznej i rekonstrukcyjnej. Swann Morton produkuje również szereg sterylnych ostrzy chirurgicznych wykonanych ze stali węglowej lub stali nierdzewnej, idealnie nadających się dla pedikiurzystów i pediatrów.