STETOSKOP SOHO HS-30L DELUXE DUAL HEAD KOLOR CZARNY

HS-30L

Indeks katalogowy: STT-INT-HS30L

Brak zdjęcia
Ciśnieniomierze i stetoskopy
  • Dostępność: Dostępne
  • Dostawa: od 15,99 zł (Mercant - transport na terenie miasta Łodzi, Pabianic, Zgierza, Aleksandrowa Łódzkiego, Konstantynowa Łódzkiego)
  • Odbiór osobisty: darmowy
53,70 zł brutto / szt. 49,72 zł netto + 8% VAT / szt.

Opis

Stetoskop Soho HS 30L deluxe Dual Head 

Nowoczesny stetoskop internistyczny GESS PROFESSIONAL to idealne narzędzie do badania dorosłych i dzieci, które sprawdzi się w każdym gabinecie lekarskim. Najwyższej jakości materiały w połączeniu z ogromną precyzją wykonania i innowacyjnymi rozwiązaniami konstrukcyjnymi sprawia, że model tego stetoskopu jest skutecznym wsparciem w codziennej pracy lekarza.  

W stetoskopie GESS PROFESSIONAL zastosowano membranę dwutonową (pływającą), która umożliwia osłuchiwanie tonów zarówno wysokich, jak i niskich w zależności od siły nacisku membrany na ciało pacjenta.   Ten model stetoskopu wyposażono w dren o idealnym, niezakłóconym przez sprężynę liry, kanale akustycznym. Dodatkowo ścianki drenu są bardzo grube, co sprawia, że skutecznie tłumią wszelkiego rodzaju pogłos otoczenia, tym samym zwiększają komfort pracy lekarza i dokładność badania.

Proponowany stetoskop GESS PROFESSIONAL posiada chromowaną, mocną lirę, co chroni ją przed przypadkowymi uszkodzeniami. Dodatkowo lira została zakończona samouszczelniającymi, miękkimi oliwkami usznymi (w komplecie – 2 sztuki), które nie zawierają żadnych alergenów.

Głowica stetoskopu GESS PROFESSIONAL została precyzyjnie wyprofilowana, dzięki czemu, zwiększa się komfort badania, a do tego wykonano ją z bardzo wysokiej jakości materiału.